Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kasowanie komputera qashqai 1,5 dci 04.2008 silnik 106


zibiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z uruchomieniem silnika ponieważ musi zostać skasowany komputer Silnik po remoncie zerwany pasek rozrządu --- nie podaje napiecia na wtryski ponieważ komputer wyświetla service wiem że jest możliwość w niektórych nissanach kasowania inspekcji za pomocą zwarcia odpowiednich przewodów w wtyczce serwisowej ---almera 2 disel --mam pytanie czy może istnieje możliwość skasowania kompótera w moim modelu --mam daleko do serwisu no i same koszty skasowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dokładnie o co ci chodzi ale domyślam się że chcesz skasować serwisówke, ale ona nic nie ma do odpalania silnika, ten co składał niech posprawdza jeszcze raz wszystko bo może czegoś nie podpiął.

A błędy w kompie powinny się wykasować po 24 godzinach na odpiętej klemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę gdzieś wrzucić pdfa - coś w rodzaju sam naprawiam QQ - z tym że po rosyjsku i dla silników benzynowych , ale jest tam opisana min diagnostyka silnika. Moj rosyjski nie jest na tyle dobry ale wydaje mi się że opisane jest równiez kasowanie błedów i podobnie powinno byc dla dci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...