Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Dusi sie podczas przyspieszania


Gość urbannn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio zauwazylem, ze podczas przyspieszania moja Primera dusi sie. Nie ma znaczenia jakie mam obroty i na jakim biegu jade. Ciekawa sprawa jest fakt, ze silnik dusi sie w rytm migacza. Czytalem na forum, ze ma to zwiazek z kostkami w tylnich lampach i brakiem masy? Rozkrecilem, przeczyscilem, nie zauwazylem nic niepokojacego, a auto nadal wariuje podczas przyspieszania, choc nie zawsze. Mam Primere po lifcie 1.8 benzyna, przebieg 90 tys. Prosze o pomoc, moze ktos mial juz podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo sprawdzales na pewno musi byc tam gdzies upalona masa, zrob test odlacz je w ogole i sie przejedz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kolego źle musiałeś to zrobić ja też raz dałem ciała i nie pomogło aż poprawiłem dalej tak jak trzeba :) doprowadziłeś dodatkowe przewody od masy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd sie przyznac ale nie bardzo wiem jak naprawic ta usterke. Szukalem uszkodzonych przewodow, przetartych, wypietych. Nic takiego nie widzialem. Rozlozylem kostke ile sie dalo, wewnatrz nie widzialem nic niepokojacego. Jesli nie jest to dla Was problemem opiszcie co dokladnie trzeba zrobic. Kabelki wchodzace do kostki maja rozne kolory, czarny to masa?

Wybaczcie laikowi. Dzieki za zainteresowanie i odpowiedzi.

 

Wstyd sie przyznac ale nie bardzo wiem jak naprawic ta usterke. Szukalem uszkodzonych przewodow, przetartych, wypietych. Nic takiego nie widzialem. Rozlozylem kostke ile sie dalo, wewnatrz nie widzialem nic niepokojacego. Jesli nie jest to dla Was problemem opiszcie co dokladnie trzeba zrobic. Kabelki wchodzace do kostki maja rozne kolory, czarny to masa?

Wybaczcie laikowi. Dzieki za zainteresowanie i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...