Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja montażu HARD TOP CARRYBOY GSR


Gość budmiller

Rekomendowane odpowiedzi

Bez urazy ale takie pytanie Cię ośmiesza. Gdy byś się zapytał o rozbudowę sieci informatycznej zusu, to można by się zastanowić...? ale to jest montaż podobny do montażu deski klozetowej. Przecież to nie ma nic wspólnego z elektryką.

 

No chyba że jest to model który otwiera się na oścież z pilota fabrycznego i trzeba z parować z magistralą can( to wtedy wszystko odszczekam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo Twoja odpowiedź jest też prosta jak montaż deski klozetowej pewnie Twoje myslenie też,a skoro twierdzisz że nie ma nic to wspólnego z elektryką to światło stop i oświetlenie wewnętrzne bierze się z panelu słonecznego.Lubie takich mądrali aż miło się z takimi dyskutuje.

Tylko proszę nie pisz że światło stop do stopu,a oświetlenie do pozycyjnych czy coś w tym stylu.

Mam kable z kostkami ich długość się kończy między budą a kabiną i tam bym chciał się podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nie pisz że światło stop do stopu,a oświetlenie do pozycyjnych czy coś w tym stylu.

Sęk w tym, że w większości przypadków tak to się właśnie podłącza - czyli pod światło stopu i pozycję w tylnej lampie.

Obawiam się, że instrukcji mówiącej jak to zrobić może nie być. Może jest mozliwość wpięcia się do wiązki przewodów która idzie do tylnych lamp (osobiście nie wiem którędy ta wiązka idzie i czy jest dostępna, no i takie podłączenie trzeba też dobrze zabezpieczyć i zaizolować) Jest jeszcze kwestia ogrzewania tylnej szyby w hardtopie, ale o tym nie piszesz, więc może ten typ tego nie ma.

Czyli najprościej będzie pewnie dotrzeć kablem do tylnej lampy (jak trzeba to przedłużyć kable itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że w większości przypadków tak to się właśnie podłącza - czyli pod światło stopu i pozycję w tylnej lampie.

Obawiam się, że instrukcji mówiącej jak to zrobić może nie być. Może jest mozliwość wpięcia się do wiązki przewodów która idzie do tylnych lamp (osobiście nie wiem którędy ta wiązka idzie i czy jest dostępna, no i takie podłączenie trzeba też dobrze zabezpieczyć i zaizolować) Jest jeszcze kwestia ogrzewania tylnej szyby w hardtopie, ale o tym nie piszesz, więc może ten typ tego nie ma.

Czyli najprościej będzie pewnie dotrzeć kablem do tylnej lampy (jak trzeba to przedłużyć kable itp).

Grzanej szyby nie ma bo to tylko klapa z roolbarem,a pytam dla tego że może w instrukcji fabrycznej Carryboy jest opis jak podłączyć się do głównej wiązki która idzie od paki do budy bo jest taka możliwość skoro mam kable z kostkami na długość do tej wiązki.Jeśli nie uzyskam informacji to pewnie zrobie standartowo od lamp.

 

Widze że kolega Artur5250 ostro zaszalał z odpowiedzą a teraz zamilkł,skoro to takie proste to proszę udziel mi wskazówek do montażu.Chyba że to zbyt skomplikowane a takie odowiedzi to możliwość uzyskania statusu "Debeściak" tylko w czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budmiller jest na pewno kostka pod paką do podłączenia wiązki do haka holowniczego może pod nią musisz się podpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...