Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Bagnet oleju 1,9dci


Gość tym0l

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa. Złamałem bagnet od oleju w Primerze P12 1,9dci. Plastikowe dziadostwo, upadł rano przy -5 i poszedł w drobny mak. Nie zmierzyłem go przed wyrzuceniem drobnych części i teraz nie wiem jaką miał długość. Samą końcówkę ze znacznikami mam więc znając długość poradzę sobie.

 

Nie chcę jechać 50km do salonu tylko po to, żeby wydać 200pln za kolejne plastikowe g... Mam kilka metalowych bagnetów więc sobie dorobię porządny, potrzebuję tylko długość... Od Renault nie pasuje - inny gwint na korku i nie wiem jak z długością.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz P12

siema. Miałem dokładnie taki sam problem tylko ze ja chcialem go naprostowac. Kupujesz korek z bagnetem z renówki i zmieniasz sam bagnet a korek zostawiasz stary. Jest przymocowany na kulce. ja kupiłem u nich: www.http://www.czescifrancuskie.pl/ pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź i namiary na sklep. Ale jak mógłbyś zmierzyć długość swojego to będę bardzo wdzięczny. zrobiłem już metalowy na kulkę do korka i muszę tylko go przyciąć. Nie ma to jak płaski metalowy, bo ten plastikowy jest karbowany i jak się nim kręci to zbiera ze ścianek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...