Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] kontrolka ciśnienienia w oponach


Gość kinio_lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kinio_lodz

Witam

czy zapalenie się kontrolki ciśnienia w oponach spowodowane jest tylko i wyłącznie niewłaściwym ciśnieniem, czy też może ona sygnalizować jakieś inne nieprawidłowości / usterki?

 

Poprzedni właściciel powiedział że był w ASO i mu funkcję sprawdzania ciśnienia wyłączyli bo jeździł na felgach bez czujników ciśnienia - zresztą ja też na takich jeżdżę i do niedawna ta kontrolka się nie świeciła, ale ostatnio zaczęła mrugać i teraz zapaliła się już na stałe. Co może być tego przyczyną?

Dodam że być może to irracjonalne :wacko:, ale dla pewności sprawdziłem ciśnienie w oponach i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy zapalenie się kontrolki ciśnienia w oponach spowodowane jest tylko i wyłącznie niewłaściwym ciśnieniem, czy też może ona sygnalizować jakieś inne nieprawidłowości / usterki?

 

Poprzedni właściciel powiedział że był w ASO i mu funkcję sprawdzania ciśnienia wyłączyli bo jeździł na felgach bez czujników ciśnienia - zresztą ja też na takich jeżdżę i do niedawna ta kontrolka się nie świeciła, ale ostatnio zaczęła mrugać i teraz zapaliła się już na stałe. Co może być tego przyczyną?

Dodam że być może to irracjonalne :wacko:, ale dla pewności sprawdziłem ciśnienie w oponach i jest ok.

tak z ciekawości zapytam jak wyglądają felgi z tym czujnikiem?

może jak mam coś takiego a nie wiem o tym ;-) mam oryginalne alu felgi 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kinio_lodz

tak z ciekawości zapytam jak wyglądają felgi z tym czujnikiem?

może jak mam coś takiego a nie wiem o tym ;-) mam oryginalne alu felgi 16"

 

felgi z czujnikiem wyglądają dokładnie tak samo jak te bez - tyle że wewnątrz mają w wentyl wbudowany czujnik ciśnienia

ps. ja tez jeżdżę na oryginalnych alu 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi z czujnikiem wyglądają dokładnie tak samo jak te bez - tyle że wewnątrz mają w wentyl wbudowany czujnik ciśnienia

ps. ja tez jeżdżę na oryginalnych alu 16"

takie masz? fotka przykładowa z netu

post-36932-085592200 1289034722_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kinio_lodz

a cyknij fotkę tego wentylka :-)

 

wiesz nie obiecuję że zrobię od razu - ale jak złapie gumę i pojadę do wulkanizatora to cyknę jak będzie opona zrzucona - bo to tylko od środka widać.... :P

 

zresztą pisałem wcześniej że ja mam bez czujnika- przynajmniej tak sprzedający twierdził:shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...