Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NOTE a bagazniki Thule


Gość Hichu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Jeżeli posiadasz informację , doświadczenie w użytkowaniu Thule 9103 to napisz . :unsure: Pozdrawiam wszystkich którzy zechcą przeczytać i ewentualnie odpowiedzieć . :unsure:

Witam,

 

Bagażnik stosowałem przez dobre trzy lata w dwóch samochodach. Fiacie Panda i Seacie Arosa. Troszkę Polski z nim zjeździłem oczywiście z zamontowanymi rowerami.

Moje obserwacje:

Plusy

- szybki montaż samego bagażnika na klapie,

- szybki montaż rowerów na samym bagażniku,

- cena,

 

Minusy

- niestety trzeba cholernie uważać przy montażu i demontażu, szczególnie żeby nie porysować zderzaka, przy montowaniu/demontowaniu zaczepów na dole klapy, producent daje niby jakieś zabezpieczenia na zderzak, ale szczerze mówiąc niewiele są one warte,

- mam wrażenie że tego typu bagażnik bardzo obciąża klapę, szczególnie było to widać w Pandzie, gdzie bo kilku jazdach z tym bagażnikiem, klapa łomoce teraz strasliwie na nierównościach.

 

Podsumowanie: generalnie w moim przypadku większość jazd z rowerami bagażnik był zamontowany na klapie 14 letniego już Seata Arosy, więc nie było mi szkoda ani porysowanego zderzaka, ani możliwości uszkodzenia klapy, do nowego auta jednak nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet sprzedawca bagażników powiedział - na klapę to tylko do służbówki, do prywatnego auta nie poleca, bo strasznie luzuje klapę i potem hałasuje i w ogóle szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...