Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oswietlenie kabiny przy otwarciu lewych przednich drzwi


Gość fdemaire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chcialbym sie poradzic kolegow

Do tej pory nie zwracalem na to uwagi, zauwazylem ze po otwarciu obojetnie ktorych drzwi, prawy przod, lewy i przwy tyl oswietlenie kabiny dziala ale jak to zrobie

z drzwiami kierowcy to przy otwaciu oswietlenie wewnatrz nie dziala.

Nie wiem czy tak ma byc, tak jest fabrycznie, czy moj czujnik w drzwiach poprostu sie zepsul

Prosze o porade , jak jest u was?

Dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, prawdopodobnie padł wył. krańcowy. Wyjmij go i przeczyść styki, sprawdź przewody.

Jak to nie pomoże to będziemy myśleć dalej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% wyłącznik. Możesz mieć problem z jego odkręceniem, więc go nie odkręcaj, tylko na początek proponuję dobry preparat i rozruszać "bolec". Jak zadziała to szczykawką z igiełką w szczyknąć jakiś inny płyn smarujący. Ja tak miałem w innych samochodach i pomagało. Ale raz popsułem, bo na siłę chciałem odkręcić wyłącznik. Nakrętka która trzyma wyłącznik jest zgrzewana do karoserii od środka i brak do niej dostępu, jak się urwie to masz problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens panowie to co piszecie,w Note cały wyłącznik jest to kostka zespolona,wykręcenie nie sprawia problemu.Potrzebny śrubokręt krzyżak i z początku trochę siły,dalej po odkręceniu wychodzi ładnie cały wyłącznik,w tedy można zdjąć dopiero osłonę gumową i myśleć co dalej.Gdy nie zaskoczy po potraktowaniu WD,to proponuję postarać się z allegro od jakiegoś rozbitka,bo serwis podejrzewam może się zamknąć w 3 cyfrach.Na prawdę nie ma problemu z wyjęciem tej kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens panowie to co piszecie,w Note cały wyłącznik jest to kostka zespolona,wykręcenie nie sprawia problemu.Potrzebny śrubokręt krzyżak i z początku trochę siły,dalej po odkręceniu wychodzi ładnie cały wyłącznik,w tedy można zdjąć dopiero osłonę gumową i myśleć co dalej.Gdy nie zaskoczy po potraktowaniu WD,to proponuję postarać się z allegro od jakiegoś rozbitka,bo serwis podejrzewam może się zamknąć w 3 cyfrach.Na prawdę nie ma problemu z wyjęciem tej kostki.

No wlasnie, odkreca sie super, ladnie wychodzi, sruba fi 5, zdjalem to wszystko i potraktowalem to WD, tak jak mowi Jacko29, wlozylem to z powrotem i jest OK

 

Dzieki panowie za podpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...