Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] 2200 126km brak mocy, po wymianie turbiny


Gość arek7

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem ze swoim autkiem który dotyczy braku mocy.Po zregenerowaniu turbiny problem nie zikł.Sprawdzałem auto na chamowni i dysponuje jedyni 100-ką ze 126km.Ciekawostką jest to że wogóle nie kopci,nawet jednego dymka nie póści przy gwałtownym czy maksymalnym dodaniu gazu.Wcześniej jadąc np.z prędkością 150km/h przestawał przyspieszać i po odjęciu gazu i ponownym dodaniu zabierał sie "normalnie",regeneracja turbiny zaradziła na tą przypadłość ale nie pomogła na brak mocy.proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co turbo dało by tylko 26 KM?? moze cos nadal z nią jest nie tak?

1x jak jechalem z poznania do krakowa zdarzylo mi sie cos podobnego jak ty napisales tj lecialem 180/h pozniej zwolnilem na jakims odcinku do 130 i jak chcialem leciec dalej i przydepnąc to blokada ale trwalo to moze z 2-3 min auto nie chcialo isc szybciej do dzis nie wiem dlaczego mi sie tak stało , no i po tych 3 min wszystko wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co turbo dało by tylko 26 KM?? moze cos nadal z nią jest nie tak?

1x jak jechalem z poznania do krakowa zdarzylo mi sie cos podobnego jak ty napisales tj lecialem 180/h pozniej zwolnilem na jakims odcinku do 130 i jak chcialem leciec dalej i przydepnąc to blokada ale trwalo to moze z 2-3 min auto nie chcialo isc szybciej do dzis nie wiem dlaczego mi sie tak stało , no i po tych 3 min wszystko wrocilo do normy

turbo super bije i jest gwarancji wrazie czegoś.Podejrzewam że wtryski siadły i dlatego nie ma mocy.Podpiąłem chipa i tylko poszarpał wykres z chamowni a przyrostu mocy zero.Brak dymienia przy gwałtownym dodaniu gazu bierze się z paliwa,a u mnie jest go brak.Może właśnie te wtryski siadły i nie dają paliwa tyle co trzeba?Założyłem ten temat ponieważ sam nie wiem co robić.Za turbine zapłaciłem 1500 no i gdyby te wtryski siadły kolejne 2000.Tak że szukam pomocy u forumowiczów,może ktoś miał podobny problem.A ta przerwa chwilowa w braku mocy przy dużej prędkości to znak od turbiny że będzie się już żegnać z tym światem.U mnie po regeneracji już ten problem zniknął.pozdrawiam i proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...