Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol Y60 ABS


Gość P_SURMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam napisze ze jestem nowy i dopiero zamierzam kupic patrola.

Kiedys moj ojciec mial Y60 z 96 roku i auto nie posiadalo Abs'u co bylo moim zdaniem jego najwieksza bolaczka i odnosnie tego mam do was koledzy pytanie a wlasciwie kilka.

1.Czy wogole Patrol Y60 posiadal Abs bo ogladalem juz kilka a inbteresuje mnie rocznik 96-97. I w tych z ogloszen wszedzie jest wypisywane ze abs posiada jak dzwonie do wlasciciela to zapewbnia ze jest a gdy jade ogladam samochod to przy jezdzie probnej i wciasnieciu pedalu w podloge auto sunie jak "słon po lodowsku" ( dodam ze ogladalem juz 4auta )

2.czy zmiana rozmiaru kol bedzie miala wplyw na dzialanie absu? Wiec moze lepiej gdy go w aucie nia ma.( zastanawiam sie tez nad Y61 bo wiem ze tam abs jest montowany )

3.skoro dol w Y60 i Y61 jest taki sam to moze przelozyc cale hamulce i pompe ( duzo teraz anglikow do rozebrania na rynku) a spowodowane to jest tym ze Y60 duzo bardziej wizualnie mi sie podoba

Pozdrawiam i mam nadzieje ze ten temat pomoze i innym bo przeszukalem cale forum i nie znalazlem nic w podobie o absie w Patrolach.

 

P_Surma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2.czy zmiana rozmiaru kol bedzie miala wplyw na dzialanie absu? Wiec moze lepiej gdy go w aucie nia ma.( zastanawiam sie tez nad Y61 bo wiem ze tam abs jest montowany )

 

P_Surma

 

 

no wlasnie dobre pytanie równiez bym wysluchl jakiegos specjalisty w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. widze ze moj post odwiedzilo ponad 50 osob i nikt nie mial czasu nic napisac. to moze zadam prostrze pytanie :) CZY TWOJ Y60 MA ABS CZY NIE ?? i prosil bym o odpowiedz :)

Pozdrawiam P_SURMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. widze ze moj post odwiedzilo ponad 50 osob i nikt nie mial czasu nic napisac. to moze zadam prostrze pytanie :) CZY TWOJ Y60 MA ABS CZY NIE ?? i prosil bym o odpowiedz :)

Pozdrawiam P_SURMA

Były Y60 z ABS, wersja z podwójnymi tłoczkami z przodu.

ABS z Y61 w Y60 jeszcze mosty i parę drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...