Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana żarówek pozycyjnych przednich w Terrano II


Gość Małgorzata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgorzata

Witam. Szanowni Koledzy gorąco proszę o jakąś jedną cenną uwagę co do wymiany żaróweczek pozycyjnych przednich w Terrano II. Spaliły mi się obydwie. W instrukcji niby jest napisane, że w celu wymiany wystarczy jedynie mocno pociągnąć w dół. Próbowałem, ale niestety nie dałem rady. Nie chcę użyć zbyt dużej siły, żeby czegoś nie urwać. Może po prostu jest to wszystko w jakiś sposób "zarośnięte" kurzem i brudem (cztery lata żarówki te nie byly ruszane).

Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliły mi się obydwie. W instrukcji niby jest napisane, że w celu wymiany wystarczy jedynie mocno pociągnąć w dół.

 

Witam

Małgoś żeby wymienić to nie ciągnąć w dól tylko przekręcić w lewo ( przeciwnie do kireunku ruchu wskazówek zegara)i mała uwaga przy ponownym montowaniu trzeba zwrócić uwagę na piny ustalające na oprawce żarówki jeden jest większy a drugi mniejszy.Powodzenia i napisz jak Ci poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Dziękuję za poradę. W instrukcji podali tylko tyle, żeby pociągnąć w dół. Spróbuję zastosować się do Pana porady. Napiszę, jak mi poszło.

Pozdrawiam

 

Witaj Krzychu. Żarówki zostały wymienione. Było dokładnie tak, jak napisałeś. W instrukcji obsługi niestety pominięto informację o przekręceniu oprawki w lewą stronę.

Dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...