Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie


Gość wielblad75

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wielblad75

Witam wszystkich, Od roku mam nissana D21 z silnikiem 2.4i. Mam problem z jednym prawym reflektorem, a dokładniej nie świecą mi z tej strony światła długie. Z lewej jest wszystko dobrze. Nie wiem gdzie znajduje się przekaźnik. Może ktoś miał podobny problem, lub posiada schemat elektryczny do nissana KING CAB. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, Od roku mam nissana D21 z silnikiem 2.4i. Mam problem z jednym prawym reflektorem, a dokładniej nie świecą mi z tej strony światła długie. Z lewej jest wszystko dobrze. Nie wiem gdzie znajduje się przekaźnik. Może ktoś miał podobny problem, lub posiada schemat elektryczny do nissana KING CAB. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

raczej podejrzewalbym bezpiecznik. Ale jak otworzysz pokrywe pudelka bezpiecznikow/ przekaznikow to wewnatrz masz rysunek i pokazane, ktory jest do czego.Swiatla przednie maja oddzielne zabezpieczenia lewe i prawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wielblad75

raczej podejrzewalbym bezpiecznik. Ale jak otworzysz pokrywe pudelka bezpiecznikow/ przekaznikow to wewnatrz masz rysunek i pokazane, ktory jest do czego.Swiatla przednie maja oddzielne zabezpieczenia lewe i prawe.

Bezpieczniki są dobre, chyba że są jeszcze w innym miejscu niż pod maską. Najprawdopodobniej będzie to przekaźnik, tylko nie wiem gdzie go szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opacinski

Przekaźniki powinny być w podobnym, plastikowym pudełku jak bezpieczniki, w komorze silnika. One także są opisane na wewnętrznej stronie pokrywki tego pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość wielblad75

Wielkie dzięki, w prawdzie nie widziałem takiego pudełka, ale zobaczę. Pozdrawiam...

 

Przekaźniki powinny być w podobnym, plastikowym pudełku jak bezpieczniki, w komorze silnika. One także są opisane na wewnętrznej stronie pokrywki tego pudełka.

Niestety w moim nissanie king cab, nie ma pudełka z przekaźnikami pod maską. Muszą być w innym miejscu, tylko gdzie???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...