Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skrzypienie z tyłu


Gość szymafoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przejrzałem forum i nie znalazlem podobnego tematu.

 

Dziś po odpaleniu auta na zimnym silniku podczas jazdy słychać wyraźnie skrzypienie w tylnej części samochodu... Brzmi ono jak tarcie guma o gumę... lub gorzej...jak obcieranie się metalowych części...... nie wiem nie znam się...

 

Skrzypienie jest tylko w momencie przyspieszania bez znaczenia który bieg. W trakcie jazdy jeżeli wcisnę sprzęgło i przegazuje nic nie skrzypi, podczas jazdy wcisnę sprzęgło a nie zrzucę biegu lub zrzucę nie ma to znaczenia nic nie skrzypi... przy luzie również...nie skrzypi

 

 

Miał ktoś podobny problem? Ostatnio jak skrzypiało ... to łożysko prawego przedniego kola... ale to już mam za sobą i 2100zl + wymiana tez...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj

 

U mnie też skrzypiało tylko, że z przodu. Słychać było przy przyspieszaniu i czasem przy hamowaniu - generalnie wtedy kiedy przechylała się buda w przód i w tył. Winny był łącznik stalowo gumowy łączący ramę z nadwoziem - taka poduszka - (jest ich chyba osiem lub dziesięć w całym aucie) - u mnie nawalił lewy przedni.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...