Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bład 18 - proszę o pomoc


Gość cOOba

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY PRIMEREK:p

 

POSIADAM PRIMERKĘ Z 99R. SILNIK TO 2.0 TD. OD DŁUŻSZEGO CZASU BORYKAM SIĘ Z PEWNYM DENERWUJĄCYM OBJAWEM A MIANOWICIE CHODZI O CZASAMI ZAPALAJĄCĄ SIĘ KONTROLKĘ CHECK ENGINE!JADĄC W DŁUŻSZE TRASY KONTROLKA W OGÓLE SIĘ NIE ZAPALA NATOMIAST JEŻDŻĄC PO MIEŚCIE NOTORYCZNIE SIĘ ZAPALA!JEŚLI WYŁĄCZĘ AUTO I ZNOWU JE ODPALĘ, WKRĘCĘ GO NA CHWILKĘ NA JAKIEŚ 3TYS OBROTÓW KONTROLKA GAŚNIE!ALE PO PRZEJECHANIU PARU KM ZNOWU SIĘ ZAPALA!JEŻDŻĘ OD MECHANIKA DO MECHANIKA KAŻDY PODPINA PRIMERĘ POD KOMPUTER I NIKT NIE JEST WSTANIE POWIEDZIEĆ MI CO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ!JEDNYM BŁAD WYSKAKUJE INNYM NIE!POMPA BYŁA WYMIENIANA 3 LATA TEMU,OST. BYŁA SPRAWDZANA I POWIEDZIANO MI, ŻE JEST DOBRA(BOSH), WYMIENIŁEM PRZEPŁYWOMIERZ ROK TEMU I WCIĄŻ TO SAMO!W KOŃCU WCZORAJ ZNALAZŁEM FACETA KTÓRY RZEKOMO JEST SPECEM OD PODPINANIA AUT DO KOMPA I DIAGNOZOWANIA BŁĘDÓW:)I WYKAZAŁO MU BŁĄD NUMER 18!CYTUJĄC JEGO SŁOWA "BŁĄD F/INJECTON NUMER 18"!I ZAPEWNIAŁ MNIE ŻE PADŁA POMPA!SAM JUŻ NIE WIEM CO O TYM MYŚLEĆ I KTÓREMU MECHANIKOWI WIERZYĆ...JEŚLI MIAŁ KTOŚ Z WAS PODOBNY PROBLEM TO PROSZĘ O PORADĘ!

Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nastawnika i kodu 18 to już klasyka w dieslu. W tym podanym linku masz właśnie najwięcej odpowiedzi. Wszelkie problemy traktorowe zebrałem w FAQ, więc zacznij od niego http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/60477-p11-i-p11144-faq-silnik-cd20t-diesel/

FAQ jest zawsze jako jeden z pierwszych tematów wyświetlanych w dziale Primera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nastawnika i kodu 18 to już klasyka w dieslu. W tym podanym linku masz właśnie najwięcej odpowiedzi. Wszelkie problemy traktorowe zebrałem w FAQ, więc zacznij od niego http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/60477-p11-i-p11144-faq-silnik-cd20t-diesel/

FAQ jest zawsze jako jeden z pierwszych tematów wyświetlanych w dziale Primera

 

 

 

Wielkie dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...