Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] problem z lampami


Gość doktorkidler

Rekomendowane odpowiedzi

Gość doktorkidler

Witam Użytkowników zwracam się z pytaniem czy w P12 kombi z roku 2004 1.9 dci w przednich lampach występują komplety naprawcze ??? Chodzi o to ze przez przypadek stałem się właścicielem lamp przednich w których wszystkie górne uchwyty są kombinowane pourywane klejone jednym słowem partyzantka !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma kompletow naprawczych - poszukaj na allegro lub na szrotach moze cos powymieniasz i przypasi choc ja bym na twoim miejscu zainwestowal juz w zamienniki ok 450 zł i masz spokuj i nowki, roznicy nie ma ponoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doktorkidler

za te używane oryginalne dałem 700 zł w zasadzie to ktos mnie n taka mine wpakował i teraz nie mam możliwości odzyskania kasy ale widziałem w lampach otwory a skoro są otwory to może i są reperaturki napisałem do serwisu nissana zobaczymy co mi odpiszą

 

dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te używane oryginalne dałem 700 zł w zasadzie to ktos mnie n taka mine wpakował i teraz nie mam możliwości odzyskania kasy ale widziałem w lampach otwory a skoro są otwory to może i są reperaturki napisałem do serwisu nissana zobaczymy co mi odpiszą

 

dzieki za pomoc

 

Daj znać, też jestem zainteresowany takim zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość doktorkidler

W serwisie nie ma opcji zakupu reperaturek jedynie co proponują to nowe lampy w cenie ok 1200zł za sztukę

 

Wiec zostaje partyzantka ku przestrodze napiszę ze trzeba sie niezle pilnować przy zakupie lamp by nie trafić anglika, moja rada sprawdzać co kupujemy zeby być pewnym należy zdjąc z lampy gumę od żarówki H7 i szukać napisu ES to pewność że lampy robione na rynek europejski napis LES to anglik wiec nie warto sobie głowy zawracać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...