Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Do czego użyć gumki na tylnym siedzeniu?


luc123456
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na lewym siedzeniu drugiego rzędu jest pętelka z szerokiej gumy. Za żadne skarby nie mogę wymyślić dla niej zastosowania. Co autor mógł mieć na myśli?

Jak ktoś wie to błagam o oświecenie. Zdjęcie poniżej.

 

Może to żart jakiegoś zgrywusa w Sunderland?

post-36463-095520100 1289757383_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewym siedzeniu drugiego rzędu jest pętelka z szerokiej gumy. Za żadne skarby nie mogę wymyślić dla niej zastosowania. Co autor mógł mieć na myśli?

Jak ktoś wie to błagam o oświecenie. Zdjęcie poniżej.

 

Może to żart jakiegoś zgrywusa w Sunderland?

Nie żart gumki służą do przymocowania zaczepu od pasa na każdym z foteli żeby były pod ręką dla pasażerów u siebie miałem od razu tak zaczepione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żart gumki służą do przymocowania zaczepu od pasa na każdym z foteli żeby były pod ręką dla pasażerów u siebie miałem od razu tak zaczepione.

 

Tyle że do tej nie sięgają zaczepy. Może przyszyli w niewłaściwym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że do tej nie sięgają zaczepy. Może przyszyli w niewłaściwym miejscu?

Jest we właściwym miejscu trochę się naciąga(bez podtekstów :rolleyes2: ),jutro zrobię zdjęcie i umieszczę.

 

Tak to wygląda

post-32766-099447000 1289812596_thumb.jpg

post-32766-054106800 1289812627_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eli Gamazin

Heh też miałem z 15 minut zagwostki, ale nie żartujcie sobie ze starszego człowieka.

Ta "gumka :)" pełni ważną funkcję. Mocniejsze pociągniecie za nią zwalnia blokadę składania środkowego siedzenia.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też miałem z 15 minut zagwostki, ale nie żartujcie sobie ze starszego człowieka.

Ta "gumka :)" pełni ważną funkcję. Mocniejsze pociągniecie za nią zwalnia blokadę składania środkowego siedzenia.

I tyle.

No i jak tu nie żartować? :lol:

Raz, że koledzy już zdążyli wyjaśnić sprawę(zamieszczając nawet poglądowe zdjęcia), a dwa - kolega luc123456 pytał o gumkę na siedzeniu, a nie materiałowy pasek wystający z mocowania oparcia, służący właśnie do składania siedzeń (i o którym piszesz ty)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zmylił tytuł tego wątku. Myślałem, że będzie o czymś innym. :devil:

Ja z kolei czytając tytuł wątku pomyślałem ... takie duże chłopaki a nie wiedzą do czego i co z gumką zrobić ;) ... tym bardziej na tylnim siedzeniu z gwiazdami widzianymi przez szklany dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie można w gumkę wsadzić zapięcie pasa bezpieczeństwa ale chyba tylko po to żeby było super bezpiecznie :))))

 

Sensu użytkowego nie widzę. Zyskamy tylko to że pasażer usiądzie na zapięciu i będzie musiał je wyciągać i z pętelki i z pod siebie. Widok we wstecznym lusterku będzie zabawny, zwłaszcza jak pasażer duży. Może o to chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Sensu użytkowego nie widzę..

Sens jest, w innych autach gniazdo pasa bywa sztywne, co ułatwia wsadzenie zapiecia pasa. Tutaj odpowiednie wsadzenie gniazda pasa do gumki ułatwia zapiecie pasa. Można to zrobić jedną ręką.

Podteksty zostawiam tym z wybujałą wyobraźnią.

Edytowane przez sceptyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...