Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p12 Żarówki h7 pomocy


Gość sebap12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.I znowu potrzebuje pomocy od bardziej zaprawionych w boju kolegów.Problem polega na tym że mniej więcej w roku wymieniam żarówki gdzieś dwa razy na stronę, czyli na rok 4 żarówki h7, wydaje mi się że zdarza się to zdecydowanie zbyt częstooooooo. Żarówki kupowałem różne począwszy od tych za 35zł kom. Do Philipsów za 100 komplet. Nie było reguły notorycznie się wypalają czy lepsze czy gorsze, proszę o pomoc

pozdrawiam

Co ciekawe -często gęsto żarnik żarówki wygląda jakby wszystko grało, w całości nie widać żadnej przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.I znowu potrzebuje pomocy od bardziej zaprawionych w boju kolegów.Problem polega na tym że mniej więcej w roku wymieniam żarówki gdzieś dwa razy na stronę, czyli na rok 4 żarówki h7, wydaje mi się że zdarza się to zdecydowanie . Żarówki kupowałem różne począwszy od tych za 35zł kom. Do Philipsów za 100 komplet. Nie było reguły notorycznie się wypalają czy lepsze czy gorsze, proszę o pomoc

pozdrawiam

Co ciekawe -często gęsto żarnik żarówki wygląda jakby wszystko grało, w całości nie widać żadnej przerwy.

 

Jak zamykasz maskę to nie puszczaj jej z góry ,żeby zamkneła się sama tylko opuść delikatnie i dociśnij.

Powiedział mi o tym szwagier i odkad trzymam sie tej zasady to jeszcze nie wymieniałem żarówek.

Też kupowałem różne i wszystkie sie przepalały.Teraz mam najtańsze po 10zł/szt i jeżdzę już ponad 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamykasz maskę to nie puszczaj jej z góry ,żeby zamkneła się sama tylko opuść delikatnie i dociśnij.

Powiedział mi o tym szwagier i odkad trzymam sie tej zasady to jeszcze nie wymieniałem żarówek.

Też kupowałem różne i wszystkie sie przepalały.Teraz mam najtańsze po 10zł/szt i jeżdzę już ponad 3 miesiące.

Dzięki serdeczne spróbuję może pomoże.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...