Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera 1,4gx 98 ma tarcze 252mm?Niparts?


Gość dent

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem wczesniej Wasze posty o tarczach z przodu i rzeczywiscie z moja Almerka jest maly problem.Okazuje sie, ze tarzcze maja wymiar 252 mm i w Szczecinie jedynie moge dostac takie tarcze koreanskie albo NIPARTS.

 

CZy ktos cos wie na temat tej firmy?

 

Ta sama firma robi tez klocki do tego typu, a roznia sie od moich oryginalnych tym, ze nie maja naciecia wpoprzek klocka (ktory niby ma odprowadzac pyl)

 

Czy znalazl ktos moze takie tarcze jakiejs innej DOBREJ firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

N15 GA14DE `98 bez ABSu przod 247mm (takie same jak GA16DE bez ABS)

 

jezdzilem na Brembo + ebc green stuff i jednym slowem DRAMAT, klocki wymiana co 8-10tys, tarcze po ok. 40tys popekaly w mak

 

teraz kupilem Nipparts tarcze i klocki i jestem bardzo zadowolony, wlalem tylko plyn Motul DOT 5.1 i jeszcze nie udalo mi sie zgrzac ukladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja slyszalem ze tarcze Brembo zeszly na psy.

Co do firmy Nipparts, jest to firma japonska, podobno produkuje sporo czesci do japonczykow, ktore sa sprzedawane w serwisach jako oryginaly z logiem producenta, oprocz tego serwisy sprzedaja je jako zamienniki.

Ja kupilem filtr oleju i powietrza Nippartsa i na razie nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendrolog

Nie chce zaczynac nowego watku wiec "przykleje sie" tutaj ze swoim pytaniem.Otoz zbliza sie wymiana tarcz i nie wiem czy w N15 1.6 z ABS na przod wchodza 232 czy 247 mm??Bardzo prosze o pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...