Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instalacja gazowa w X-trailu


Gość leszek durlik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, problem polega na tym, że nie wiem, czy ktoś Ci to zamontuje, TECH to raczej nowy sterownik na rynku, dość szybko rozwijający sie, (jeżeli będziesz miał możliwość to upieraj się przy nim, ma bardzo dobry automat do strojenia i jeżeli tylko montaż będzie gitt to auto będzie śmigać bez problemów) Hanna to akurat nie powinno być problemu ale NIKO SMC to jest reduktor, który nie występuje w zestawach, a do tego trzeba by było go dłubnąć, choć i bez tego będzie dobrze działał.

Zazwyczaj gazmeni montują to co dostają w KIT-ach, pojeździj po warsztatach i popytaj co chcą włożyć, ważne aby zdjęli kolektor do wiercenia, a dlaczego to widać na zdjęciu. kolektorx.jpg Jak znajdę to podam Ci warsztat do którego nie należy jechać, po tym co zobaczyłem w swoim nowym nabytku.

 

Ja zarabiam w inny sposób a gaz dla mnie to dobra zabawa, jak dla kogoś innego elektronika czy rybki, sam poprawiałem swoje auta po standardowym montażu Panów gazowników, kupując oddzielnie to co jest do nich odpowiednie, dlatego patrzył bym na moje propozycje :) z przymrużeniem oka :) gdzieś jest nawet mój temat o podobnym silniku i zmianie całej instalacji,

 

STAG300ISA, hanna, ZAVOLI to powinno być osiągalne w standardzie

 

nie jedź do MD AUTO-GAZ ul. Łukowska lub Mrówcza, to Oni montowali Diego do mojej Odyy no i dramat, że właściciel to odebrał to szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

Trochę czasu upłyneło, ale chciałbym odgrzac temat. Na forach jest trochę informacji o instalacjach gazowych do Nissana X-traila 2.0 QR20DE (1998cm3), ale są one przeważnie sprzed kliku lat. Technologia idzie do przodu stąd moje pytanie czy mógłby mi ktos polecic dobry zestaw instalacji gazowej do tego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...