Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 chec i wentylator odpala i gasnie


Gość WLOCHACz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Dzisiaj spotkalo mnie cos niemilego.

nissan p10 2.0 sto pare koni. Jedno punktowy sama benzyna

Odpalilem auto wszystko grało po przejechaniu 10 km nawet sie nie zagrzał za bardzo zapalila sie kontrolka chcec engin(pomaranczowa) oraz sam wlaczyl sie wentylator i auto zaczelo szarpac i zgaslo. Na poczatku nie moglem odpalic po jakichs 5 minutach odpalilem ale na marne bo znow zgasł. Sprawdzalem szybko olej plyny swiece aku bezpieczniki wszystko ok. Dojechalem jakims cudem do domu co chwile postuj i sprobowalem zczytac kody bledu ale nic to nie dalo.

 

Wiec prosil bym o jakies inf. na ten temat jesli mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wyświetlił check to podaj jaki kod błędu, dlaczego się nie dało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge sprawdzić tych błędów check engine sie pali a na tej kostce stykam 2 górne przewody po prawej stronie ?

a i dodam z jak mam samochod na zapłonię nie jeżdżony cala noc i wstaje odpalić wentylator chłodnicy caly czas chodzi

bez tytułu.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te strzałki nie wskazują złącza, złącze masz tam z boku na dole zdjęcia, a jak masz klimę to wiatry startują odrazu jak jest załączona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimy nie ma jak zlanczam na zworke nie wyświetla sie nicjak sie palil check tak sie pali a powiedz mi gdzie jest czujnik termiczny wentylatora bo sszykałen go i nie moge znalesc on jest wkręcony w blok silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...