Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pierwsze problemy...


Gość mark0611

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mark0611

Cześć! Czy ktokolwiek z Was spotkał się z problemem polegającym na tym, że przy zimnym silniku (np. odpalany po całej nocy w garażu)dochodzą z niego nieregularne stuki, coś w rodzaju szorowania? Po przejechaniu niewielkiej odległości i rozgrzaniu silnika wszystko ustępuje, samochód pali i jeździ bez zarzutu (przebiueg 2000 km). Byłem już 2 razy w serwisie, ale jak na złość, nawet po kilku godzinach, silnik pracuje cicho. Serwis mam 70 km od domu, więc tu też jest kłopot. Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki to silnik? czy dzieje sie to np. na wcisnietym sprzegle? wiecej detali podaj by mozna było Ci pomóc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mark0611

a jaki to silnik? czy dzieje sie to np. na wcisnietym sprzegle? wiecej detali podaj by mozna było Ci pomóc.

 

pozdrawiam

 

Masz oczywiście rację: silnik 1.6 117 KM, oczywiście manual i rzeczywiście, po paru próbach stwierdzam, że przy wciśniętym sprzęgle odgłosy ustają jak nożem uciął. Nie występują również przy naprawdę dobrze rozgrzanym silniku, o co przy tej pogodzie dość trudno. Do tej pory jakoś mi to umknęło, zresztą zwykle słuchałem tego charczenia stojąc na zewnątrz samochodu. Gdybyś jednak miał jakiś pomysł - proszę podsuń go, bo w serwisie już zaczyna się znana mi rozmowa "niech Pań pojeździ, może przestanie". Jak rozwalę samochód, okaże się, że to moja wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, Ja mam czasem problem alarmem. Po odpaleniu silnika potrafi się włączyc i czasem mam spore problemy aby się wyłączył. Pojawia się to niezależnie od tego czy samochód jest garażowany czy stoi w ciągu dnia na mrozie. Drugi problem to brak możliwości przesłania kontaktów z telefonu do systemu. Ikona telefonu się nie podświetla, ale połączenie Bluetooth jest aktywne i z tym wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich , podobnie jak u kolegi w moim JUKE coś hałasuje gdy jest zimny a cichnie gdy wduszę sprzęgło , czy ktoś wie co to jest,

 

JUKE 1,6 117KM

 

Jeszcze jedna sprawa , zauważyliście że w przednim zderzaku otwory wlotowe powietrza proszą się o kratki ochronne dla chłodnicy . Moze już ktoś rozwiązał ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze jedna sprawa , zauważyliście że w przednim zderzaku otwory wlotowe powietrza proszą się o kratki ochronne dla chłodnicy . Moze już ktoś rozwiązał ten problem.

Witam

Tu masz link do forum gdzie koles z hiszpani przerobil przod ...

Modyfikacja przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...