Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] PYTANIE


efej1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam żona moja posiada micre 1.0 i wysiadlo jej oświetlenie zegarow,gdzie mam szukać przyczyny? lampki czy bezpieczniki co wymienić ,wolę zapytać niż od razu rozkrecać,i jak dlugo ta zabawa potrwa,nie bardzo pogoda sprzyja na dworze,proszę o podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystkie ci nie swieca?? czy tylko pare??

generalnie tylko oświetlenie zegara,kontrolki świecą należycie,z tego co mi żona opowiada ,ale jutro sprawdzę szczegolowo,jak reszte świeci to co robić z resztą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co kolego:D Wkretak krzyzowy 5 srubek odkrecic potem 4 zarowki wymienic na diodowe lub zwykle jak juz uwazasz i po sprawie:) albo najpierw spraw w jakim stanie jest ta mata co masz na niej sciezki;> lub posprawdzaj zarowki czy nie powykrecaly sie same bo tez moze byc taka mozliwosc;>

jak nie wiesz jaki model diod to ja ci wrzucam tutaj zdjecie. tylko trzeba je troszke zmodyfikowac bo nie wchodza calkiem lub kupic same bez oprawek tez sa dostepne tylko u mnie byl problem bo nie wszedzie sie miescila dioda w orginalnej oprawce;/

post-38281-031743500 1291353179_thumb.jpg

Edytowane przez gawor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No co kolego:D Wkretak krzyzowy 5 srubek odkrecic potem 4 zarowki wymienic na diodowe lub zwykle jak juz uwazasz i po sprawie:) albo najpierw spraw w jakim stanie jest ta mata co masz na niej sciezki;> lub posprawdzaj zarowki czy nie powykrecaly sie same bo tez moze byc taka mozliwosc;>

jak nie wiesz jaki model diod to ja ci wrzucam tutaj zdjecie. tylko trzeba je troszke zmodyfikowac bo nie wchodza calkiem lub kupic same bez oprawek tez sa dostepne tylko u mnie byl problem bo nie wszedzie sie miescila dioda w orginalnej oprawce;/

Dzięki za inf. w sobotę zabiram się za to a mam jeszcze pytanie ,ilu watowe sa te zarowki ? czy to jakies standardowe ,o co mam sie pytac w sklepie ,a rożnie to bywa z tymi sprzedawcami/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dalem ci link:) u sprzedawcy popros zeby pokazal jakies wszystkie rodzaje diod:) to co zaznaczylem ci strzalka bedziesz musial podgiac do dolu:) bo ci inaczej nie wejda;/ tak ja przynajmniej musialem robic:)

post-38281-049065400 1292390683_thumb.jpg

Edytowane przez gawor91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za inf. w sobotę zabiram się za to a mam jeszcze pytanie ,ilu watowe sa te zarowki ? czy to jakies standardowe ,o co mam sie pytac w sklepie ,a rożnie to bywa z tymi sprzedawcami/

żarówki są standardowe. kupisz je na stacji benzynowej, za parę groszy. najlepiej weź ze sobą jedną z przepalonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez:D i sa oszczedne:D ja mam wszedzie praktycznie diody:D w pozycjach, lampka na podsufitce {to tam mam 8 diodowa niebieska i 3 diody biale(efekt zaje***)), pod nogami w zegarach, w panelu nawiew, w zegarku i w schowku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez:D i sa oszczedne:D ja mam wszedzie praktycznie diody:D w pozycjach, lampka na podsufitce {to tam mam 8 diodowa niebieska i 3 diody biale(efekt zaje***)), pod nogami w zegarach, w panelu nawiew, w zegarku i w schowku:D

OK. zrobie jak radzisz dam D. i bedzie git,w sobotę sie za to zabiore,dam znać jak mi poszlo i czy to jest to.Dziekuje za porade

 

to tez:D i sa oszczedne:D ja mam wszedzie praktycznie diody:D w pozycjach, lampka na podsufitce {to tam mam 8 diodowa niebieska i 3 diody biale(efekt zaje***)), pod nogami w zegarach, w panelu nawiew, w zegarku i w schowku:D

wymiana poszła DOść SZYBKO ,BYLY PRZEPALONE 4 żAROWKI,WIEC JESZCZE RAZ DZIEKI ZA PODPOWIEDZ.P.S.nie chce zaczynac nowego tematu,może jeszcze raz skorzystam z twojej wiedzy,nie działa szyba elektryczna od strony pasażera ,co tym razem może byc?lewa dziala ,prawa nie reaguje wcale ,gdzie szukac przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to posprawdzaj bezpieczniki, drugie to sprawdz styki w przycisku czy nie sa za bardzo poodginane lub zasniedziale lub czy dochochodzi tam napiecie. jesli nie dochodzi napiecie to sprawdz w wiazce miedzy dzrzwiami a samochodem tam czesto sie przerywaja. a jak dochodzi napiecie to musisz zobaczyc wlacznik. jak wlacznik dziala i dochodzi napiecie to zobacz czy silniczek dziala. jak nie rusza silownik no to do wymiany jest silniczek lub piny wyszly z silniczka lub sa zasniedziale. a jak go sie zmienia nie mam pojecia w swojej micrze nie mam elektrycznych szyb wiec ci nie odpowiem. a nie masz za co dziekowac:) wiem to pomagam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...