Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jaki sprzęt kupić do prywatnej diagnostyki Nissana Micra 1,5 dci z 2003 roku


rybak63

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tu nowy, jak na razie to tylko czytałem zasoby tego forum.

Niestety niektórzy użytkownicy to jak wejdą w temat to HO! HO! a taki prosty forumowicz niewiele zrozumie.

Niedawno zakupiłem "maleństwo" Nissana Micrę 1,5 dci 82 KM z 2003 roku i chciałbym zakupić kabelek z oprogramowaniem do możliwie najszerszej obsługi tego "maleństwa" oczywiście w rozsądnych ramach finansowych.

Proszę o prostą podpowiedź.

Co kupić? Aby dobrze się komunikowało i nie zawieszało.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pytanie?

Najwięcej jak się da.

 

pytam bo masz diesla, a on niekoniecznie będzie miał już obsługę po OBDII, czyli z silnikiem się nie połączysz, do reszty potrzebujesz specjalistycznego sprzętu a nie zwykłego kabelka za 100zł, czyli jak chcesz mieć możliwość diagnostyki swojego maleństwa to najtaniej chyba będzie używany KTS za jakieś 4tysiaczki, może gdzieś wyrwiesz taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego podaj symbol silnika od swojego micrusa.

Jeżeli jest to K12 to VAG plus ddt2000 jako soft. Tym sprzętem (za 45 PLN bez CAN i ok. 130PLN z CAN) zrobisz wszystko.

W razie pytań daj znać.

 

SPRAWDZIŁEM: DO K12 TYLKO VAG Z CAN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajnei jest z tymi nowszymi, jak faktycznie program obleci wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam! Jako, że stałem się posiadaczem nissana micry z 2005r z silnikiem cr12, chciałbym się dowiedzieć jakim kablem zdiagnozuję sobie autko, odczytam sobie parametry silnika, itp. Czy np istnieje możliwość włączenia sobie automatycznego włączania świateł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...