Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Unikaj aut sprowadzanych. To najczęściej auta po dzwonie, zrobione po taniości na handel. Skoro handlarz sprzedaje zetkę z 2011 roku za 89k to za ile sam ją kupił? Ja przestałem wierzyć w okazje jak szukałem 370z dla siebie bo o mało nie kupiłem zetki z Niemiec, której ktoś zapomniał wstawić poduszki podczas naprawy po wypadku :) Sprzedający był na tyle sprytny, że wymieniał całe elementy tak że czujnik lakieru nic nie wykazywał. Wyszło dopiero na komputerze w ASO. Ostatecznie kupiłem 370z od pierwszego właściciela z polskiego salonu i jestem zadowolony. Tobie polecam to samo, bo 10k które oszczędzisz i tak oddasz w późniejszych naprawach. 

Popieram w 100% kolegę , 2 lata szukania bezwypadkowego  350z na +45 sztuk tylko 2 to bezwypadkowe salon Pl , reszta to zlepy.

Ale jak widzę na alledrogo masz 2 auta  wydaje się godne zaufania w granicach $ przeznaczonych  na zakup samochodu, może warto je sprawdzic.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 100% kolegę , 2 lata szukania bezwypadkowego  350z na +45 sztuk tylko 2 to bezwypadkowe salon Pl , reszta to zlepy.

Ale jak widzę na alledrogo masz 2 auta  wydaje się godne zaufania w granicach $ przeznaczonych  na zakup samochodu, może warto je sprawdzic.

 

Utwierdziłem sam siebie + Wy Panowie, nie będę zwarać na takie uwagi. Dziękuję.

 

Masz na mysli te:

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-pack1-aut-331km-salon-pl-bezwypadkowy-3-ID4pbN5Z.html

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-my-2013-po-lifcie-od-reki-ID4p8zbZ.html(pierwsza rejestracja styczeń 2015 i już sprzedaż ? i co to za "radio" ? :) )

Edytowane przez GaLaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem o szarym, był już opisywany teraz też mi wpadło do głowy kilka uwag  na jego temat

drugiego miałem na myśli tego

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-nissan-z370-black-edition-automat-ID6y3J1H.html#89dec66d97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajdę sprawdzić tego.

 

A przy okazji, znacie Panowie może ten egzemplarz z Katowic ? Produkcja 2009, rejestracja 2011...

 

http://olx.pl/oferta/nissan-370-z-370z-polski-salon-prywatnie-1-rej-2011-rok-CID5-ID9PMs3.html#59a98accbf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamten z linka Andrzeja jeśli się nie mylę to został oddany w rozliczeniu podczas zakupu GTR'a Nismo. Jeśli to ta sama 370tka to wg mnie jest warta uwagi. Zapytaj się o komplet oryginalnych felg. Na pewno miał 2 komplety gdy wystawiał prywatnie samochód na sprzedaż. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! będę ogladąć.

 

A jeszcze, że tak zapytam to gość w opisie tego z Katowic napisal: "Sprzedaję ponieważ chcę zakupić inny pojazd o tylnym napędzie dużym silniku i bez doładowania." czy mi się wydaje czy przeciez silnik nie jest uturbiony i z tego co wiem mozna było ewentualnie dokupić pakiet turbo... Poprawiłbym mnie ktoś bardziej rozeznany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wł. i zete z Katowic mogę polecić z czystym sumieniem. Na pewno nie jest uturbiona źle zrozumiałeś.

Z tego co słyszałem to już ponoć ma kupca kwestia powrotu z majówki.

Edytowane przez ADIX
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wł. i zete z Katowic mogę polecić z czystym sumieniem. Na pewno nie jest uturbiona źle zrozumiałeś.

 

Dziwnie w takim razie właściciel napisał :) no nic będę się tam wybierać, dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Katowic to mój pojazd. Sprzedaję ponieważ marzy mi się ostatnie prawdziwe M3 V8 bez doładowania. Wcześniej miałem pare aut tego typu RWD bez doładowania. (RX-8 350Z S2000 LEXUS IS250 itd.).Pojazd zakupiłem z salonu Nissana w Chorzowie, którego byłem pracownikiem tak więc znam go od początku do końca. Miałem wykupiona przedłużoną gwarancję na pojazd i każda wizyta serwisowa odbywała sie pod moim czujnym okiem. Historia napraw gwarancyjnych jest mi znana . Żaden mechanik w trakcie wizyty serwisowej mi nie testował osiągów ;) Auto jeździło również w zimie bo co stoi nieruszane pół roku niszczeje ;) Aczkolwiek soli nie widział..Co do sytuacji rynkowej jest mi dobrze znana jako pracownikowi tej branży. Obecnie pracuję w BMW stąd zafascynowanie M3 V8. W przypadku pytań jestem do dyspozycji :)  

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z filtrami to pewnie bzdura :) Nikt go nie oglądał? Widziałem, że już dość długo stoi.

Z tego co kojarzę to ten samochód już rok stoi, bo jak ja kupowałem swojego to on już był wystawiony za coś w granicach 130k. Wygląda fajnie, pytanie jak wygląda na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem i powiedział, że go kupił jakoś w styczniu 2014 roku, także ciekawe, że od razu chciał go sprzedać. Z tego co się jeszcze dowiedziałem to jak samochód był demówką w niemieckim salonie to miał stłuczkę, po której został wymieniony zderzak, reflektor, błotnik i naprawiana była maska. W salonie się dowiedziałem, że pod koniec 2014 roku ktoś robił przegląd przed kupnem ale się rozmyślił. Niestety nie pamiętali dlaczego.

 

Mam jeszcze jednego na oku w Warszawie (aktualnie aukcja się skończyła) z 2012 roku po stłuczce - ktoś wjechał Zetce w tył. Niestety ale nie mam czasu pojechać i go zobaczyć. Czy jest w stolicy ktoś kto mógłby rzucić okiem na konkretny samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Czytam Wasze forum już jakiś czas...

Kiedys szukałem długooooo 370Z , oczywiście wersje EU, pack2 , kupiona w Polsce i taka która się nie owinela wokół drzewa :P

 

Udalo się kupic rok temu, troche pojezdzilem ale teraz  hmm wlasciwie stoi i odpalam ja raz na miesiąc z braku czasu (praca) :(

Także jeśli ktoś bylby zainteresowany poważnie zakupem to zapraszam do kontaktu, rok 2009.

Przebieg cos ponad 50000km, musiałbym sprawdzić :P

Nie musze chyba dodawać ze sprawna i caly czas serwisowana wyłącznie w ASO Nissana - tam można sobie sprawdzić wszystko od początku zycia auta.

 

 

Kupiona od 1 wlasciciela w PL czyli jestem drugim :)

 

Jeśli ktoś bylby zainteresowany to proszę o info, szkoda żeby tak stala w garażu, choć fajne auto ...


Z uwagi na wiele pytań, oferta na chwile obecna jeszcze aktualna,

Skrzynia manual, przebieg ok 53000km

Sprzedaz na FV, cena mysle ze minimum 75 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czytam Wasze forum już jakiś czas...

Kiedys szukałem długooooo 370Z , oczywiście wersje EU, pack2 , kupiona w Polsce i taka która się nie owinela wokół drzewa :P

 

Udalo się kupic rok temu, troche pojezdzilem ale teraz  hmm wlasciwie stoi i odpalam ja raz na miesiąc z braku czasu (praca) :(

Także jeśli ktoś bylby zainteresowany poważnie zakupem to zapraszam do kontaktu, rok 2009.

Przebieg cos ponad 50000km, musiałbym sprawdzić :P

Nie musze chyba dodawać ze sprawna i caly czas serwisowana wyłącznie w ASO Nissana - tam można sobie sprawdzić wszystko od początku zycia auta.

 

 

Kupiona od 1 wlasciciela w PL czyli jestem drugim :)

 

Jeśli ktoś bylby zainteresowany to proszę o info, szkoda żeby tak stala w garażu, choć fajne auto ...

Z uwagi na wiele pytań, oferta na chwile obecna jeszcze aktualna,

Skrzynia manual, przebieg ok 53000km

Sprzedaz na FV, cena mysle ze minimum 75 tys.

Może zapodasz jakiś link do zdjęć, masz go gdzieś wystawiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

morzesz to podkleić żebym to zobaczył

 

Proszę też o info co sądzicie o tym samochodzie?

Edytowane przez hortex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...