Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nismo jest piękne. Na allegro dwie stoją,ta demo nawet jest w dobrej cenie. Mnie ciekawi jak będzie wyglądało Z35 i jaki silnik tam włożą. Mam nadzieję że pójdą drogą Lexusa i zamiast 2.0T będzie przynajmniej 3,5L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nismo jest piękne. Na allegro dwie stoją,ta demo nawet jest w dobrej cenie. Mnie ciekawi jak będzie wyglądało Z35 i jaki silnik tam włożą. Mam nadzieję że pójdą drogą Lexusa i zamiast 2.0T będzie przynajmniej 3,5L.

 

Podobno ma być kilka silników - jakieś 2.0 z turbo, coś w granicach 3 litrów i...... może jakieś v8 ? To byłoby coś. A samego wyglądu też jestem bardzo ciekaw, wie ktoś może kiedy jest planowana premiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być kilka silników - jakieś 2.0 z turbo, coś w granicach 3 litrów i...... może jakieś v8 ? To byłoby coś. A samego wyglądu też jestem bardzo ciekaw, wie ktoś może kiedy jest planowana premiera ?

Tu jest troszke opisane w angielskim: http://suvs2016.com/2016-nissan-z35-concept-review-design-release-date.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony OEM-owe, Bridgestone są węższe niż np. Yokohamy (przy tej samej szerokości, czyli 275). Nie wiem dlaczego tak jest, ale przy Bridgestonach spokojnie 25, a nawet 30 mm mogłoby podejść, ale teraz opony mogłyby ocierać :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie,

 

Nie uważacie, że na zdjęciu z otwartą maską, pod maską występuje rdza ? dziwnie wyczyszczony? poproszę o wsparcie ekspertów.

 

http://allegro.pl/nissan-370z-z-premium-pack-2-navi-bose-idealny-i5755887624.html

 

Z góry dziękuję i udanego wieczoru życzę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moja oferta z czerwca nadal aktualna, cena do negocjacji :)

 

Dla przypomnienia...

Kiedys szukałem długooooo 370Z , oczywiście wersje EU, pack2 , kupiona w Polsce i taka która się nie owinela wokół drzewa :P

 

 

Udalo się kupic ponad rok temu, troche pojezdzilem ale teraz  hmm wlasciwie stoi i odpalam ja raz na miesiąc z braku czasu (praca) :(

 

Także jeśli ktoś bylby zainteresowany poważnie zakupem to zapraszam do kontaktu, rok 2009.

 

Nie musze chyba dodawać ze sprawna i caly czas serwisowana wyłącznie w ASO Nissana - tam można sobie sprawdzić wszystko od początku zycia auta.

 

 

 

Kupiona od 1 wlasciciela w PL czyli jestem drugim :)

 

 

 

Jeśli ktoś bylby zainteresowany to proszę o info, szkoda żeby tak stala w garażu, choć fajne auto ...

 

 

Z uwagi na wiele pytań, oferta na chwile obecna jeszcze aktualna,

 

Skrzynia manual, przebieg ok 53000km

 

Sprzedaz na FV, cena rozsadna jak na stan i historie pojazdu, 

PACK2 czyli pelna opcja z nawigacja itp bajerami na 2009 rok,

 

Do obejrzenia w Poznaniu.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje oko ta czarna z Czechowic pewnie coś miała z przodem robione, widac na zdjęciach spasowanie zderzaka przy lampie od strony kierowcy jest inne niż po drugiej stronie, pytanie tylko co było robione, auto ma 6 lat, wiec igły z salonu nie ma co oczekiwać, choć przebieg ma znikomy. Musiało być coś robione jakiś czas temu, bo zderzak widać, że ma odpryski, więc już swoje przejechał.

 

druga sprawa, końcówka wydechu od strony kierowcy jest wyrażnie głębiej niż ta od strony pasażera.

 

myślę, że tak wyczyszczone to tylko zaleta, chodzi mi o zewnątrz auta, widać, że przeszło jakiś detailing.

 

cheers

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co ja widzę, to są dołożone dystanse, co jest zaletą.

 

widzę, że przedział cenowy masz duży odnośnie auta, te dwa modele co wrzucałeś są w różnej cenie.

 

szukasz jako osoba prywatna czy na firmę?

 

Ja najpierw szukałem nowego, potem się zafascynowałem A45 AMG, potem szukałem używki Z, to jest dramat generalnie coś znaleźć, aż wreszcie kupiłem nówkę Z.

 

Kupując nówkę na firmę, idzie teraz wyrwać od dealera z placu jak już jest zarejestrowany, z praktycznie zerowym przebiegiem, z automatem w najwyższej opcji wyposażenia za 160 000 zł brutto, biorąc leasing tarcze podatkową masz około 28 000 zł, więc de facto auto Cię wyniesie około 130 000 zł brutto.

 

Osobiście uważam, że lepiej wydać 130 000 zł brutto na nówkę, niż 110 000 zł za 5 latka.

 

Oczywiście jest to opłacalne jak masz działalność i bierzesz na firmę, o Vat i dochodowym po okresie leasingu i ewentualne odsprzedaży auta nie ma co się martwić, ogarnięta księgowa wie jak zrobić żeby nie zapłacić nic :)

 

cheers

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zakupu na firmę, bo widzę we wcześniejeszych postach że wielu z Was tak kupuje ... jest jakiś sposób aby nie płacić VAT-u pózniej sprzedając auto? Dajcie znać na priv jeśli nie chcecie tu pisać. Dzięki!

Edytowane przez GodISmE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy ktoś z Was (mieszkajacy w Krakowie lub blisko) poświęcilby chwile swojego czasu, żeby obejrzeć ten okaz: http://allegro.pl/nissan-370-z-pack2-i5738085011.htmlza przyslowiowa flaszke lub cos innego (do dogadania priv)???

 

Dosc dlugo juz wisi na aukcjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...