Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Długo nie pojezdziles, czyżby 70tka nie przypadła do gustu?

 

370Z to naprawdę zaje**** samochód, Wystawiłem go bo w zimie i tak będzie u mnie stał a może ktoś kupi i będzie się nim cieszył ;) a po 2 chce zainwestować w swoje studio detailingowe www.facebook.com/DdCarDetailing (ZAPRASZAM będą mega rabaty ;) ) ponieważ chcę rozbudować obiekt i potrzebuje $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z ciekawości bo dużo osób po przesiadce z 350z jest rozczarowanych tym autem. Ja też miałem styczność z 70tka i trochę za bardzo cywilizowana według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja auto używam do normalnej jazdy a nie jako driftowóz czy do pojazdówek po mieście więc jak dla mnie jest lepiej

Edytowane przez hortex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie, 370z oceniam na plus. Sporo bajerów których nie było w 350z, w środku znacznie lepsze wykończenie, zawieszenie zestrojone jak dla mnie lepiej niż w 350z. W zakrętach trzyma podobnie, a nie czuć tak dziur i nierówności na drodze jak w 350z. Jest to bardziej cywilizowane auto, więc nie każdemu przypadnie do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem swojej 350

przejechałem może z 500km pożyczoną 350 przed zakupem 370, może 370 jest bardziej cywilizowana w środku i dobrze (nie jest taka surowa)

ale nie widzę różnicy w sposobie jazdy. Trakcja podobna, może byloby ciszej (oczywiście zależy od wydechu), na dziury też trzeba uważać. Jak wyłączę ESP to duuupę chce urwać 

Ja na pewno nie zamieniłbym na 350Z  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie. Chciałem Was przywitać bo kupiłem 370Z NISMO i piszę do Was by  zorientować się czy warto w NISMO zmieniać wydech na basowy typu Armytrix lub Invidia. A może coś jeszcze bardziej basowego. Choć te dwie wymienione firmy jak zauważyłem po oglądnięciu setek filmów dają najlepszy wynik. Nie wiem jednak jak to się ma do oryginału NISMO. Dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 350 Nismo i wydech wymienilem na GReddy'iego - bez silencerow mam taki bas ze sie wszystko trzęsie jadąc ze stała prędkością :)

 

mozesz kupić tez Fast Intentions, Supersprinta, mnie osobiście sie nie podoba armytrixa a wiem jak brzmi na żywo ale ma fajna regulacje klapek czy ma byc głośniej czy nie. Na pewno wywal katalizatory i wsadz jak ja Fast Intentions test pipy rezonansowe albo motordyne art pipy.

 

Invidy bym nie brał. Tak jak mowie - mi najbardziej GReddyiego pasuje bas i nuta. Oryginalne HKS tez sa fajne oraz motordyne tdxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie kolego tomoakatomi. Czy w tym chorym kraju coś się kupi czy imporcik?

 

Piękny dźwięk mają z Fast Intentions

Edytowane przez Nismo370Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W anglii niemczech masz wszystko.  Nie wspomnę o innych krajach cywilizowanych. A tu wszystko na zamówienie. Tak samo można kupić indywidualnie. Nie ma przedstawicieli renomowanych marek itd itp.  Więc to chory kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech i w Anglii tez jest b ograniczony dostęp do markowych fajnych rzeczy. Jak wynikniesz mocno w tuning zetki zobaczysz że większość rzeczy tylko w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 350 Nismo i wydech wymienilem na GReddy'iego - bez silencerow mam taki bas ze sie wszystko trzęsie jadąc ze stała prędkością :)

 

mozesz kupić tez Fast Intentions, Supersprinta, mnie osobiście sie nie podoba armytrixa a wiem jak brzmi na żywo ale ma fajna regulacje klapek czy ma byc głośniej czy nie. Na pewno wywal katalizatory i wsadz jak ja Fast Intentions test pipy rezonansowe albo motordyne art pipy.

 

Invidy bym nie brał. Tak jak mowie - mi najbardziej GReddyiego pasuje bas i nuta. Oryginalne HKS tez sa fajne oraz motordyne tdxy

 

 

 

 

 

 

Sporo  poczytałem i pooglądałem.  Wielu w USA i nie tylko chwali ARK GRiP True Dual Exhaust System     oraz FILM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Przepraszam że smęcę ale zapytam jeszcze raz o ten egzemplarz: http://allegro.pl/nissan-370-z-pack2-i5738085011.htmlczy ktoś może go sprawdzał ? dość długo wisi a jestem umówiony na weekend na sprawdzenie. Być może okazałoby się, że moja podróż nie jest warta zachodu, paliwa, czasu etc.

 

Thx.

Edytowane przez GaLaZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na liście kiedy kupowałem swoją - czerwiec 2014. Z tego co pamietam kupiony na firmę ale bez możliwości wystawienia f-ry. Odpadł bo zdecydowalem ze ma być AT. Cena wtedy była o 5k wyższa (?). Tez miałem jechać oglądać ale skończyłem u Zaborowskiego... Daj znać jak poszło

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód  wygląda dobrze,na twoim miejscu jechał bym zobaczyć.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaz mam CI podskoczyc do krk i ogladnac?

ja mam tam niecałe 40km jesli to kraków kwestia że i tak bede potrzebował smignac do krk.

Edytowane przez Cytrus
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Przepraszam że smęcę ale zapytam jeszcze raz o ten egzemplarz: http://allegro.pl/nissan-370-z-pack2-i5738085011.htmlczy ktoś może go sprawdzał ? dość długo wisi a jestem umówiony na weekend na sprawdzenie. Być może okazałoby się, że moja podróż nie jest warta zachodu, paliwa, czasu etc.

 

Thx.

Witaj, jeśli ma taki przebieg warto oglądnac, sprawdzić czy nie bity i to wszystko. Moja ma dopiero 16 tys. przebieg. Salon Krk ,2013 rok, ale to księżniczka i jak mokro czy zima to trzymam pod "kołderka" w garażu hehehe ogólnie autko petarda. Mieszkam koło Krk jak co daj znac podjadę oglądnę i przejadę sie zetunią, zobaczę co i jak.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradzicie? Bo zapewne słyszeliście jak to działa. Lepiej kupić tańszy tłumik Invidie jaki jest bardzo popularny czy Acropovic ? Tu cena x 2 ale czy warto przepłacać do 370Z ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tutaj przytoczyć pewną ciekawą sytuacje z Nissanem którego sam oglądałem początkiem czerwca tego roku. Napisałem ten post bo zobaczyłem ten sam samochód na sprzedaż na allegro w tej chwili za 87tyś z opisem Nissan 370 Z 3.7 v6 328kM 370z 40th ANNIVERSARY Piękny !!! Zadziwiające że ta osoba chcę sprzedać samochód zaledwie po 4 miesiącach od zakupu deklarując stan perfekcyjny. Gdy go oglądałem na placu w „jania autohaus" (okolice KRK) był problem z baterią w pilocie nic poważnego, samochód stał na rampie jako chyba najdroższy samochód na placu 94tyś dla mnie zbyt drogi dlatego nie oglądałem go spod spodu nie wiem czy jest pordzewiały czy nie ale na pewno jest sprowadzany prawdopodobnie z Francji. Pan zarejestrował samochód przejechał 2.000km i po 4 miesiącach sprzedaje to nie nastawia do zakupu. Ciekawe co jest w nim nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fan to, że ktoś sprzedaje samochód po 4 miesiącach od zakupu nie swiadczy, że z samochodem coś jest nie tak

czasy kiedy kupowało się samochody na lata minęły i jak kogoś stać na zmianę po miesiącu to jego sprawa

oczywiście nie znaczy to, że nie masz racji w tym przypadku, ale Ty opierasz swoją opinię tylko na tym fakcie, a nie na oględzinach tego auta

 

 

Edit:     GalaZ a Ty co tak ucichłeś jak koledzy próbowali Tobie pomóc???

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sprzedawalem po kilku miesiącach bo kupiłem kolejne wiec nie powód ze ktoś ma ochotę sprzedać wadliwe

 

pozatym co za bzdura ze ktoś nie oglądając stwierdza z góry - o czym jest rozmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne rzeczy wychodzą dopiero w "praniu" całkiem możliwe że na przeglądzie nic nie stwierdzą. Sorry ale ja nie wierze że ktoś kupił samochód za takie pieniądze i ot tak sprzedaje to nie rowerek dla dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...