Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wiosne to trzeba sie bedzie nauczyć oddychać :)

Na torze jastrząb byłeś wg planu bo ja ostatni trening sobie odpuscilem przez deszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując 370Z NISMO liczyłem,  że wydech będzie mega mocny. Wizualnie bardzo podobny do  Akrapovič.   Okazuje się że ma dźwięk mega kulturalny czyli taki w sam raz do codziennej jazdy i słuchania muzy. Nie męczączy ale przyjemnie gra ale za cicho :)  Stwierdziłem, że najlepszą muzą jest sam wydech i kupiłem po  30 dniach namysłu  z pośród wielu ciekawych światowych firm ARK GRIP Performence z USA . Efekt dźwięku i wizualny tych 2 tłumików na żywo jest niesamowity.

 

Próbka amatorskiego filmu jaka nie do końca odzwierciedla barwę dźwięku.

 

 

https://youtu.be/7odYUrxfcX8

 

 

Pozdrowionka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz się pozbyć nismowego zestawu?

 

Raczej nie bo auto na 3 latach gwarancji,  a serwis miał wielkie ale że chcę zmienić tłumik. Dlatego jak będzie przegląd nie kłopot go przeinstalować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jakies zdjęcia nismo bo autko musi sie pięknie prezentować

 

 No robi wrażenie na żywca, a jak kupowałem to obejrzałem chyba wszystkie zdjęcia na Youtube. Tak mi się spodobał bardziej jak moja żona hehehe .  Może jutro  w niedziele jak padać nie będzie trzasne kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś z warszawy czy z poznania ?

 

 No robi wrażenie na żywca, a jak kupowałem to obejrzałem chyba wszystkie zdjęcia na Youtube. Tak mi się spodobał bardziej jak moja żona hehehe .  Może jutro  w niedziele jak padać nie będzie trzasne kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jeszcze filmik jak klepiesz do odciny :)

 

 

 

Wstaw jakies zdjęcia nismo bo autko musi sie pięknie prezentować

 

 

 

 

Hehe. Na odcinke trochę za wcześnie. Dopiero mam 500km zrobione.  Tłumik daje czadu. Totalny bulgot  głębokim basem. Dziś silny wiatr u nas i opady deszczu ale musiałem pojeździć. Zdjęcia po niżej

post-95770-0-13482000-1450014375_thumb.jpg

post-95770-0-91215800-1450014376_thumb.jpg

post-95770-0-47570200-1450014379_thumb.jpg

post-95770-0-97609600-1450014380_thumb.jpg

post-95770-0-49219800-1450014383_thumb.jpg

post-95770-0-94820600-1450014384_thumb.jpg

post-95770-0-19003800-1450014386_thumb.jpg

Edytowane przez Nismo370Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstaw jakies zdjęcia nismo bo autko musi sie pięknie prezentować

 

 

 

 

Hehe. Na odcinke trochę za wcześnie. Dopiero mam 500km zrobione.  Tłumik daje czadu. Totalny bulgot  głębokim basem. Dziś silny wiatr u nas i opady deszczu ale musiałem pojeździć. Zdjęcia po niżej

 

Piękny samochód, gratulacje.  :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile km masz jeździć delikatnie ? Ja bym chyba pojechał na hamownie dotrzeć auto bo och*jał bym jeździć 370z nismo a z gazem się obchodzić jak dziadek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To handlarz sprzedaje kupił za jakieś 60pln plus minus rok temu wcześniej pisał ze sprzedaje bo zakupił Audi :) było opisywane , nawet na forum jegomość się zarejestrował , w skrócie  auto jest po bombie .

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś szczegóły, zdjęcia? z raportu autoDNA i z VINu nic nie wynika. Obecny właściciel zgadza sie na sprawdzenie auta w ASO i w każdym warsztacie. Czy jest opcja, żeby tak naprawić nissana aby nikt sie nie poznał. Ani psełdo fachowiec w ASO nic nie zczyta z komputera, ani doświadczony blacharz nic nie znajdzie w konstrukcji ?

Edytowane przez Sasinm123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się pytałem w serwisie o to samo. Podobno jak jest dobrze zrobiony to nie pozna, fachowcy dysponują czujnikiem laserowym do lakieru, komputerem i jazdą testową. Dzięki za info bo będę szukał nissana z okolic Małopolski i Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...