Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bezwypadkowy.net/forum/105-ocena-auta/49597-nissan-370z-jn1gaaz34u0101432#74628

 

Cała historia auta.

 

Czy jest realne znaleźć nie bite 370z EU w cenie do 85tys w wersji pack ?? czy lepiej dać sobie spokój i poszukać innego auta.

 

 

 

http://www.bezwypadkowy.net/forum/105-ocena-auta/49597-nissan-370z-jn1gaaz34u0101432#74628

 

Cała historia auta.

 

Czy jest realne znaleźć nie bite 370z EU w cenie do 85tys w wersji pack ?? czy lepiej dać sobie spokój i poszukać innego auta.

 

cześć,

nierealne, szukam 370tki od 1,5 roku i niestety... sprawdziłem 5 sztuk w autoryzowanych salonach z full diagnostyką, geometrią laserową etc. 2 sztuki sam ze znaojmym i cóż... dalej szukam :D ten model odpuscilem sobie od razu wedle zasady, że jak sprowadzony, to na 95% niewarty zachodu ;)

 

jeśli dalej się nie poddasz, to powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, już się poddałem :D
Tak cicho liczę na to, że wyjdzie nowy model w 2016/2017 i wtedy kupie nowy z salonu albo spadnie cena starego modelu.
Bo chyba szkoda mojego czasu na szukanie 370z teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2016 wychodzi ten sam model co w 2015. Nic nie unowocześniają ale prawdopodobnie 2017/18 wyjdzie 380Z. Tak sie dowiedziałem w salonie nissana jak kupowałem  Nismo do użytku rekreacyjnego kilka tygodni temu

Edytowane przez Nismo370Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jak będzie się nazywał. 380z sugerowałoby że ma pojemność 3.8l a na pewno tak nie będzie. Widziałem wywiad z osobą kompetentną od nissana która mówiła nawet o pojemności 4l. jednocześnie zaznaczając że to nie możliwe żeby kolejny model był wolnossący ponieważ w dzisiejszych czasach mamy inną tendencję. Sugerowałbym 3 litry turbo w kolejnym modelu i nazwę "Z".

Edytowane przez fan370z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Nissan pójdzie śladami Hondy i zostanie konkretny silnik bez turbiny. NSX ma 3,5l i elektryczny. Chociaż ktoś już poruszał temat i mają być dwie opcje 2.0T jak w Mercedesie i drugi 3,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że pójdą w 3.0 twin turbo - taki silnik pokazali właśnie w odświeżonym Infiniti Q50, gdzie będzie występował w dwóch odmianach - 300KM i Sport 400KM. Technicznie 350Z/370Z zawsze były bardzo blisko G35/G37 a Q50 to przecież następca G37 Sedan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej średnia decyzja bo odejscie od wolnossacych bestii których głownym powodem zakupu jest modowanie tunning i powazne zmiany... taka moda g35 350z 370z na tym bazują dlatego tak swietnie sie sprzedawały.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie Panowie jakieś namiary by zmienić te 3 zegary jakie są na kokpicie w 370Z ?  Pierwszy to temperatura oleju ( niech będzie ) drugi ładowanie ( ewentualnie ) ale czasomierz bym wywalił i wsadził zegar temperatury płynu chłodzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

oglądał ktoś może ? w przeciągu 2-3 miesięcy cena spadła z ponad 100k na 89k i pewnie dalej będzie spadać ;)

 

http://olx.pl/oferta/nissan-370-z-salon-pl-bezwypadkowy-serwisowany-unikat-gt-edition-CID5-IDcNY85.html#3cade6b098

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz może kogo ? chętnie pogadam z nim na ten temat... a może i sam się tutaj odezwie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wiśnia GT to aktualnie sprzedaje pośrednik, kolega szuka i dzwonił, właściciel warsztatu odkupił od klienta jakieś 2 Nissany i chyba została mu już tylko Z.

 

auto ciekawe, ale znajomy szuka do leasingu, a aktualny sprzedajacy faktury na pełną kwotę z ogłoszenia nie wystawi :)

Edytowane przez Art370z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko rozmawiał, po informacji, ze nie wsytawi FV na pełną kwotę zakupu odpuścił od razu, bo szuka do leasingu.

 

ogólnie stosunek, cena/rocznik/przebieg o ile wszystko jest w niej lala jest super.

 

Do Poznania niedaleko, masz tam Polodego, ja bym wsiadał i leciał, obstawiam, że za tą cene auto zniknie niedługo.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może ktoś coś na temat tego auta mi powiedzieć,

bo nie wiem czy warto czas inwestować.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5938675591#thumb/4

NISSAN 370Z NISMO (5938675591)

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Sądząc po regionie to pewnie jakiś synek meblarza. Sprawdź czy nie rozj**** bo tam młode chłopaki mają takie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był wcześniej opisywany, wklejać zdjęcia to nie będzie mielenia w kółko tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...