Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że nie potrafię zapełnić pustki w sercu/garażu po złotej nysce, podjąłem decyzje o jej zapełnieniu czymś bardziej świeżym... Oczywiście Z powinno znaleźć sie w nazwie modelu :). Gdyby ktoś z forumowiczów planował sie rozstać ze swoją 370Z to pisać na priv. Na Allegro wisi stosunkowo niedużo sztuk mega rozsztrzelonych po całej Polsce wiec mam nadzie ze w razie czego mogę liczyć na pomoc forumowiczów w oględzinach aut najbardziej oddalonych ode mnie ;)

Edytowane przez wp89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś na temat tego auta mi powiedzieć,

bo nie wiem czy warto czas inwestować.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=5938675591#thumb/4

NISSAN 370Z NISMO (5938675591)

 

Z góry dzięki za pomoc.

widziałem go na żywca i miło się prezentuje...tak jak piszą pozostali trzystkasiedemdziesiatka z kilkoma akcentami od pakietu nismo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli sie przymierzam do kupna i zaczynam przegladac ogloszenia. Pierwsze pytanie - nie strzelac! - jaki przedzial cenowy wchodzi w gre za poczciwa i dobrze utrzymana sztuke (nie musi byc z Polski, bezwypadkowy, serwisowany w ASO...bla, bla - byle zadbany przez kogos kto sie na tym zna i tyle) z 2009/2010? Rozstrzal cenowy na otomoto jest masakryczny - od 70,000 do 100,000PLN ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli sie przymierzam do kupna i zaczynam przegladac ogloszenia. Pierwsze pytanie - nie strzelac! - jaki przedzial cenowy wchodzi w gre za poczciwa i dobrze utrzymana sztuke (nie musi byc z Polski, bezwypadkowy, serwisowany w ASO...bla, bla - byle zadbany przez kogos kto sie na tym zna i tyle) z 2009/2010? Rozstrzal cenowy na otomoto jest masakryczny - od 70,000 do 100,000PLN ?!

Tych samochodów jest tak mało, że ciężko powiedzieć czy cena jest wysoka, czy niska. Ja auto mam już 2 lata, kupiłem używane, a dałem tyle że jakbym teraz chciał sprzedać to bym na nim nie stracił. Poczekaj aż się coś więcej pojawi. Ktoś z Poznania miał na sprzedaż, chciał koło 100 za 2012 z małym przebiegiem GT edition. Marzec, kwiecień pojawią się nowe oferty. Teraz auta stoją w garażach.  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź ;)

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-salon-pl-bezwypadkowy-serwisowany-unikat-gt-edition-ID6ye9Rh.html

Rozmawiałem właśnie ze sprzedawcą. Auto niby 100% bezwypadek, kupione w Polody Poznań od nowości tam serwisowane. Jeśli chodzi o sprzedawce to cwaniak straszny udaje wielkiego handlarzyne. Powiedział mi, że właśnie cena idzie 10k do góry, bo kupił przed chwilą nowe opony na tył i ma już milion telefonów w sprawie tego auta... heh rozbawił mnie Pan bardzo :)

Panowie z Poznania, kojarzycie może tą nyske?

Edytowane przez wp89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest handlarzyną, kupił dwa nissany od swojego klienta, bo sam prowadzi warsztat. Zeta została, drugiego jakiegoś sprzedał.

 

gdzieś ponoć był pierwotny właścicel tej zety na forum, ale nie odaleziono go :)

 

jest generalnie prosty myk jak sprawdzić jaka jest dolna granica sprzedaży, mój znajomy się interesował tym autem, nie doszło do skutku, bo handlarz nie wystawi FV na pełną kwotę sprzedaży, a on chciał leasing.

 

Zapytaj go na ile Ci wystawi fakturę i będziesz wiedział, za ile go kupił.

 

Logicznym jest, ze gościu nie chce zapłacić podatku dochodowego, więc wystawi FV na taką samą kwotę za jaką on to auto kupił na FV :)

 

cheers

Edytowane przez Art370z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym ten samochod bardzo dlugo stoi, moze byc na musiku, wiec z ceny jeszcze zejdzie. Jest taka mozliwosc ze cos mu dolega, wiec sptawdz go sobie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych samochodów jest tak mało, że ciężko powiedzieć czy cena jest wysoka, czy niska. Ja auto mam już 2 lata, kupiłem używane, a dałem tyle że jakbym teraz chciał sprzedać to bym na nim nie stracił. Poczekaj aż się coś więcej pojawi. Ktoś z Poznania miał na sprzedaż, chciał koło 100 za 2012 z małym przebiegiem GT edition. Marzec, kwiecień pojawią się nowe oferty. Teraz auta stoją w garażach.  :wave:

GT edition z 2012 to ja rozumiem za 100tys. ale jak widze zwykla z 2009 za 100tys. to mnie smiech ogarnia. Za te pieniadze mozna kupic E92 z 2007!! Byla taka niebieska za 100tys, piekna swoja droga ale cena z kosmosu. Albo ta za 92 tys. i jeszcze do tego automat:

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-nissan-370z-premium-pack2-dwuspzeglowa-7b-skrzynia-navi-bose-ideal-ID6ygH9d.html#9a057b359c

 

Cos mi sie zdaje ze bede sprowadzal chyba Blue Pearl, bo raczej takiej w tym kraju nie znajde za rozsadne pieniadze. 

Edytowane przez GodISmE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byla taka niebieska za 100tys, piekna swoja droga ale cena z kosmosu. 

 

hehe ;) ta niebieska to moja ;) a cena jest do negocjacji dla osób którzy normalnie będą rozmawiać, a też są świadomi że kupują auto w stanie idealnym, które jest doinwestowane, nie po dzwonach od użytkownika który dba o auto bardziej niż o żonę, nie mówiąc juz o kolorze ;)  http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-stan-idealny-salon-pl-serwisowany-delikatny-tuning-ID6yctVR.html

Edytowane przez hortex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do tej niebieskiej 370z jeszcze do Jasła ale pan umówił się i telefonu nie odbierał. Deszcz padał i pewnie bał się samochodu pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są Twoje tylko przypuszczenia ;) a auto było w stanie idealnym, a z tego co wiem to autem jeździła żona a mąż cały czas siedzi w Austrii i to prawda, był z nim utrudniony kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do tej niebieskiej 370z jeszcze do Jasła ale pan umówił się i telefonu nie odbierał. Deszcz padał i pewnie bał się samochodu pokazać.

No i po ile wtedy była? Doliczymy koszt modyfikacji i ceramiki to może wyjdzie jakaś bardziej realna cena ;)

 

@hortex, bardzo ładna ta niebieska, zrobiłeś ją dokładnie tak jak ja bym zrobił, zwłaszcza te matowe czarne elementy zderzaków - oprócz tego camberu z tylu i praktycznie gleby ;P Może się wybiorę w jakiś ładny dzień, daleko nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobrze, dobrze, niech się zbroi nowa Zeta, bo świat poszedł do przodu i od nowego Superba po sofcie można dostać spod świateł lanie :) :)

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No z Płocka z salonu zniknęło nowe Nissmo 370Z, chwalic sie kto?

No i koledze milordes tez sprzatneli z tego samego samonu uzywke...

 

 

 

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-bezwypadkowy-z-polskiego-salonu-od-1-wlasciciela-370z-okazja-ID6yfDR9.html

 

Koledzy znacie powyzszy egz? Widział go ktoś może? Dość długo stoi...

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poważnie myślisz o zakupie , i nie przeszkadza Ci  brak kamery cofania, nawigacji, felgi to dobra rada jedz i zobacz.

Nie wiem czy nie jest to auto  pracownika salonu Nissana  z krainy wydobycia czarnego złota w Polsce.

Jeżeli  lubisz pochwalić sie przed sąsiadami to kup np 2013 od handlarza.

Jeszcze jedno , nie podniecajcie się  tym Nismo  bo potencjalny nabywca może się jeszcze trochę  rozczarować, tyle w tym temacie.

Że stoi /to dobrze gorzej jeżeli by nie stał/, musisz pamiętać ,ze w początkowych latach produkcji ceny tych samochodów  wahały się w granicach +- 200 tys. , bez negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...