Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarnik ksenon D2R - jakiej firmy jest montowany w QQ


-BOSS-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako , iż wypala mi się żarnik/palnik ksenonu (lampa przed liftem) czyli D2R - jakie żarniki są montowane oryginalnie na 1 wszy montaż w QQ?

Bo jak dzwoniłem do serwisu to mówili mi. żw z montażem usługa będzie kosztować ok. 700 zł :blink: . (a producenta żarnika nie chcieli podać)

To wolę kupić i podjechać do nich na sam montaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz-pawlak

Witam.

Jako , iż wypala mi się żarnik/palnik ksenonu (lampa przed liftem) czyli D2R - jakie żarniki są montowane oryginalnie na 1 wszy montaż w QQ?

Bo jak dzwoniłem do serwisu to mówili mi. żw z montażem usługa będzie kosztować ok. 700 zł :blink: . (a producenta żarnika nie chcieli podać)

To wolę kupić i podjechać do nich na sam montaż :)

 

U mnie General Electric GE D2R 35W 53510 (85V) Xensation

 

jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego - to więc taki zakupie.

Po wymianie zobacze ten wypalonyy jaki był.

ps. tak patrze na specyfikacje tych z GE to one mają 4000K

http://www.gelighting.com/eu/resources/literature_library/automotive/downloads/ge_auto_xensation_july2006.pdf

 

:) ale to nie szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D2R w nisanach sa tez montowane osram i philipsa ,kupowalem tydzien temy na allegro po 100 za sztuke + 13.50 przesylka A montuje sie je jak kazde zarowki ,szkoda kasy dla wyzyskiwaczy!chyba ze masz zanjomka co ci zalozy za przyslowiowe "piwko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...