Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PROBLEM 4x4 /pomóżcie/ NIEDOŚWIADCZONY


Gość GREGORYpeck

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GREGORYpeck

Witajcie,

 

Jestem nowy, szukalem takiego tematu niestety nie znalazlem dlatego proszę o pomoc fachowców i miłośników tego świetnego autka. Kupiłem ostatnio nissana x-traila z 2004 roku 2.0 dieselek. Mam problem i proszę abyście pomogli mi zdiagnozować awarię.

 

Przy jeździe na przekładni naped na przod powyzej predkosci 70-80 km/h zaczyna się zapalać kontrolka 4WD na żółto i świeci ciągłym sygnalem /nie mryga/. Ostatnio zakopalem sie w zaspie i po przelozeniu napedu na 4x4 przekonalem sie na wlasnej skorze, ze cos jest nie tak i nie dziala - o zgrozo nie wydostalem sie z zaspy /sic/ :(.

 

Pytanie - co moze byc zepsute? Na jaki koszt moge sie przygotowac? Czy macie do polecenia jakiegos eksperta od NISSANÓW /nie ASO ;) / z wojewodztwa MAZOWIECKIEGO???

 

Z gory dziekuje za wsparcie,

 

GregoryPECK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to trzeba podpiąć kompa i zobaczyc jakie są błędy.

Polecił bym ci aso w Radomiu, chłopaki kumate ale skoro nie chcesz aso to nie wiem gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to trzeba podpiąć kompa i zobaczyc jakie są błędy.

Polecił bym ci aso w Radomiu, chłopaki kumate ale skoro nie chcesz aso to nie wiem gdzie.

 

Cortes czy to coś nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nowe (tak jak się jedzie na kielce), w starym nissanie jest teraz mazda

 

wiem, ale mechanicy zostali B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że zostali tylko przeszli bo z tego co wiem to jest zupełnie inna firma. A podpadli ci mechanicy w jakiś sposób czy tylko tak ogólnie napisałeś, znajomy jakoś na nich nie narzeka, ale każdy ma inne doświadczenia z mechanikami.

Wiadomo że nie zawsze da się wszystko usunąć w ciągu 5 minut więc niektórzy mówią że się nie nadają a inni sobie ich chwalą - tak było jest i będzie, nie da się wszystkim dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GREGORYpeck

Hej a bardziej na północ od Warszawy? Mieszkam w okolicy Mławy/Ciechanowa/Działdowa ten obszar. Czy tutaj gdzieś w jakiś miastach tak do 100-150km jest coś godnego uwagi?? Jakiś sprawdzony ASO lub spec od Nissanów z naciskiem na X-TRAIL.

 

Powiem tak, fakt ze kupilem autko z niedzialajacym 4x4 niebotycznie mnie podkuwria i nie moge tego tak zostawic szczegolnie, ze mieszkam w rejonie gdzie chcialbym poszalec troche w terenie a tu taki zonk..

 

GREGORYpeck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to że zostali tylko przeszli bo z tego co wiem to jest zupełnie inna firma. A podpadli ci mechanicy w jakiś sposób czy tylko tak ogólnie napisałeś, znajomy jakoś na nich nie narzeka, ale każdy ma inne doświadczenia z mechanikami.

Wiadomo że nie zawsze da się wszystko usunąć w ciągu 5 minut więc niektórzy mówią że się nie nadają a inni sobie ich chwalą - tak było jest i będzie, nie da się wszystkim dogodzić.

 

absolutnie ! jestem zadowolony, a mojego Nissana robią nadal, tylko teraz w salonie Mazdy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

. Kupiłem ostatnio nissana x-traila z 2004 roku 2.0 dieselek.

 

 

Z gory dziekuje za wsparcie,

 

GregoryPECK

W tym roczniku nie było takich silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...