Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Woda pod dywanikiem pasażera-ciąg dalszy


Gość Brevado

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy !

 

mam d40 z 2008 rocznika i praktycznie od początku nie mogę dojść do ładu z wodą pod dywanikiem pasażera. Początkowo sądziłem ze to sprawa związana z klimą bo temat został wypatrzony latem. Po przestudiowaniu forum ruszyłem do ASO z problemem i podobno fachowo przedłużyli rurkę odprowadzającą wodę. Chwila była spokoju i po paru miesiącach znów gnój pod dywanikiem. Znowu podobna akcja, niby wypięta rurka, obserwacja przez jakiś czas po wizycie z ASO i jak by sucho. Niestety ostatnio coś mnie oświeciło, zaglądam pod wykładzinkę, a tam prawie pływalnia. Gąbka bardzo mocno nasiąknięta. Ponieważ mamy zimę jak trza i nie mam miejsca pod dachem na samodzielne grzebanie a serwis jak go się nie naprowadzi odpowiednio to g..... pomorze, zwracam się z prośbą do Kolegów co może być grane.

Klimatyzacja wyłączona od października wiec chyba odpada. Zastanawiam się czy woda nie dostaje się gdzieś przez podszybie albo wloty powietrza ( czy to możliwe ) Prawdopodobnie woda pokazała się teraz po obfitych opadach deszczu i śniegu który przy lekko dodatnich temperaturach roztapiał się w okolicach podszybia. Może ktoś z Kolegów miał podobne problemy ze swoją Navarką.

 

Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam to samo ale nie przykładałem do tego takiej uwagi jak ty po prostu od czasu do czasu wkładam papier lub gazetę wyschnie i już tez myślałem ze to od klimy a teraz zima nie patrzyłem bo nie myje się tak często auta. Jeżeli jest to przypadek u wszystkich to może coś razem zaradzimy a może już ktoś rozwiązał sprawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, czytałem posty Note i koledzy piszą ze ciekło i z klimy a tak że źle przyklejonej szyby. Trochę wilgoci, niby nic teraz ale co będzie później jak np. wejdzie w elektrykę albo zacznie się korozja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...