Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Ogrzewane lusterka, czy ktoś robił?


Gość Maciek C

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek C

Witam :) Z racji rozleniwienia, wygodnictwa i przyzwyczajenia (z poprzedniego samochodu), chciałem do swojej P11 dorobić ogrzewane lusterka... :) Kupiłem już ogrzewane oryginalne wkłady na szrocie, ale... pojawia się problem instalacji elektrycznej pod to ustrojstwo... O ile mi wiadomo, to jeżeli jakaś wersja nie miała ogrzewanych lusterek, to nie ma i instalacji, czy mam rację? :) Czy może ktoś to przewidział i koło kabli idących do regulacji jest też jakaś wiązka do ogrzewania? :) Nie rozbieralem jeszcze drzwi itp. Zastanawiam się którędy puścić ową instalację (za schowkiem? :) ) i co najważniejsze jak ją podłączyć??? Chciałbym podpiąć pod ogrzewanie tylnej szyby i rodzi się pytanie czy do skrzynki bezpiecznikowej jest jakiś sensowny dostęp tak żeby cokolwiek podłączyć?? Czy ktoś przerabiał konkretnie ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) O ile mi wiadomo, to jeżeli jakaś wersja nie miała ogrzewanych lusterek, to nie ma i instalacji, czy mam rację? :) Czy może ktoś to przewidział i koło kabli idących do regulacji jest też jakaś wiązka do ogrzewania? :)

O ile mi wiadomo to właśnie cała instalacja jest, (halogeny, gwizdki w słupkach itd) do ogrzewania i sterowania lusterek może tez jest. proponuje zacząć od rozebrania lusterka, może się okazać że podłączysz wkład do kabelków a przełącznik do dechy :)

 

Pozdrowienia

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek C

Hmm, niestety w lusterkach nie ma :( Jedno szkło już wymieniłem, bo miałem pęknięte... :( Nie ma żadnych kabli, liczę, że może jeszcze w drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, niestety w lusterkach nie ma :( Jedno szkło już wymieniłem, bo miałem pęknięte... :( Nie ma żadnych kabli, liczę, że może jeszcze w drzwiach?

 

Z tego co widziałem na zdjęciach, ale to była P11.144 to instalacja elektryczna idzie po wierchu blachy drzwiowej. W blasze jest prztłoczenie właśnie pod te kable. Rozbierałem drzwi i nie zauważyłem żadnych luźnych kabelków w drzwiach. Też bym sobie zrobił taki patent, a jeszcze dołożył sterowanie elektryczne prawym lusterkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciek C

Hmm, chyba jutro się za to wezmę, sam nie wiem, bo jutro mają przyjsć klocki i tarcze na przód, nie wiem co najpierw, ale generallnie lustereczka by się przydały, bo niewiadomo jaka pogoda mnie dorwie podczas jazd po górach :) Postaram się to wszystko udokumentować na foto :) :) [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to właśnie cała instalacja jest, (halogeny, gwizdki w słupkach itd) do ogrzewania i sterowania lusterek może tez jest. proponuje zacząć od rozebrania lusterka, może się okazać że podłączysz wkład do kabelków a przełącznik do dechy :)

 

to ja się podłączę... Orientuje się ktoś może jak to wygląda w P10? Bo zaciekawiło mnie stwierdzenie, że jest instalacja pod gwizdki. Sam takich nie mam, zastanawiam się na ile mogę liczyć, na to, że producent już pociągnął kabelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...