Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Xenon w P12


Gość tomekhel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Jestem tutaj tak więc z góry przepraszam jeśli już ten temat był poruszany na forum. Chcę założyć do swojego Nissana Primera P12 (model przejściowy 2004-2005) xenony. Samochód był kupiony w Niemczech (po wypadku) i odbudowany w Polsce - niestety dowiedziałem się o tym po fakcie. Z tego co się orientuję to auto powinno mieć xenony ale nie ma. Wiadomo, ktoś go zrobił po kosztach. Poradzcie mi proszę co zrobić aby ponownie zamontować Xenony - całe lampy. Gdzie je najlepiej kupić i zamontować. Chcę aby auto spełniało wszystkie warunki homologacyjne. Z góry dziękuję za rady.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek sprawdź pod samochodem czy masz rezystory do poziomowania, bo jak nie to same lampy nic nie dadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek sprawdź pod samochodem czy masz rezystory do poziomowania, bo jak nie to same lampy nic nie dadzą

 

Jakby nie było rezystorów do poziomowania to nic straconego myślę? Da się je jakoś zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się da, tylko, że podraża to koszty, rezystory, wiązka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dynamit75

wszystko się da, tylko, że podraża to koszty, rezystory, wiązka itp

 

 

Doklasnie. Najwazniejsze to czy masz sprawne wiazki do lamp i systemy spryskiwaczy. A cala reszte mozna kupic z rozbitka czy anglika , pytanie tylko za ile :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W tym tygodniu dowiem się co i jak. Macie jakąś firmę, która zajmuje się takimi przeróbkami i możecie ją polecić. Jestem z Częstochowy - tak więc Śląsk byłby optymalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...