Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zestaw głośnomówiący


Wiarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od listopada tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem Nissana Almery Tino 2.2 Di rocznik 2001.Przeglądałem różne fora dotyczące mojego auta, tu znalazłem wiele cennych wskazówek dotyczących użytkowania samochodu i postanowiłem dołączyć do Was :) Pod choinkę dostałem w prezencie taki oto zestaw głośnomówiący Nokia ck-300.

http://www.telefonygsm.pl/product/id/951,zestaw-glosnomowiacy-z-mp3-nokia-ck-300

Czy ktoś z Was ma tego typu sprzęt w swoim aucie? Jeśli tak to jak się sprawuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jak zestaw, podłączasz, parujesz i używasz. Na temat tego konkretnego modelu nic nie powiem bo nie miałem styczności. Kiedyś dość mocno znałem temat bo do tej pory w swoich samochodach miałem ok. 10 różnych zestawów HF i jedno co bardzo pamiętam na minus dla zestawów Nokii (szczególnie ck-1w) to bardzo czułe na obniżenie napięcia przy odpalaniu, zestaw potrafił się rozłączyć i trzeba było łączyć się ręcznie i niezbyt kompatybilne ze sporą ilością telefonów głównie S-E. Od kilku lat używam zestawów HF S-E i są bezproblemowe. Ale jaki piszę to było kilka lat temu więc wszystko mogło się zmienić. Od 2 lat jeżdżę z S-E HCB-400 i nie zmieniam bo w pełni mnie zadowala. Jest bardzo stabilny i bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jak zestaw, podłączasz, parujesz i używasz. Na temat tego konkretnego modelu nic nie powiem bo nie miałem styczności. Kiedyś dość mocno znałem temat bo do tej pory w swoich samochodach miałem ok. 10 różnych zestawów HF i jedno co bardzo pamiętam na minus dla zestawów Nokii (szczególnie ck-1w) to bardzo czułe na obniżenie napięcia przy odpalaniu, zestaw potrafił się rozłączyć i trzeba było łączyć się ręcznie i niezbyt kompatybilne ze sporą ilością telefonów głównie S-E. Od kilku lat używam zestawów HF S-E i są bezproblemowe. Ale jaki piszę to było kilka lat temu więc wszystko mogło się zmienić. Od 2 lat jeżdżę z S-E HCB-400 i nie zmieniam bo w pełni mnie zadowala. Jest bardzo stabilny i bezproblemowy.

 

Mógłbyś doradzić jakiś dobry zakład w Warszawie w którym mogliby mi to zamontować,z tego co się orientowałem cena montażu to ok 150 zł, całkiem sporo, więc chciałbym żeby to było wykonane solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...