Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

patrol k160 3,3D


Gość wiosna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Mój odrestaurowany patrol ma niestety kilka mankamentów...

Podstawowym problemem jest to, że na wstecznym często zdarza mu się zahaczyć coś w dyfrze (tak jakby podjechal do ściany i dalej nie mogl). Wtedy trzeba lekko do przodu i próbować znów na wstecznym..

No i jeszcze kilka drobnych spraw, ale teraz nie czas o tym myslec..

Pytanie jeszcze mam takie; zalaczylem na 'stale' przedni naped zeby przez zime jezdzic (wsadzilem dystans miedzy frezy w prawym sprzegielku, bo lewe dziala).

Srednie zuzycie paliwa w miescie z tylna oska to 11L, trasa 9,5. O ile może teraz wzrosnąć zuzycie i czy to sie oplaca, czy lepiej kupic sprzegielko i wlaczac tylko gdy istnieje taka potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Mój odrestaurowany patrol ma niestety kilka mankamentów...

Podstawowym problemem jest to, że na wstecznym często zdarza mu się zahaczyć coś w dyfrze (tak jakby podjechal do ściany i dalej nie mogl). Wtedy trzeba lekko do przodu i próbować znów na wstecznym..

No i jeszcze kilka drobnych spraw, ale teraz nie czas o tym myslec..

Pytanie jeszcze mam takie; zalaczylem na 'stale' przedni naped zeby przez zime jezdzic (wsadzilem dystans miedzy frezy w prawym sprzegielku, bo lewe dziala).

Srednie zuzycie paliwa w miescie z tylna oska to 11L, trasa 9,5. O ile może teraz wzrosnąć zuzycie i czy to sie oplaca, czy lepiej kupic sprzegielko i wlaczac tylko gdy istnieje taka potrzeba?

 

Jak ci coś blokuje tylny dyfer, to wyjmij "to coś" bo jeżeli zablokuje w trakcie szybkiej jazdy do przodu to drzewo albo rów gwarantowany, albo kogoś zabijesz. Najlepiej sciągnij dekiel i zobacz co jest przyczyną, ułamany ząb, odkręcona śruba, pasowanie tależ-atak, satelity,- itd itp.

 

Kup sprzęgiełko ;)

Mogłeś też obydwa zaspawać :blink::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spawałem, tylko włożyłem gruba podkladke miedzy frezy, ze caly czas jest włączone. to lepsza opcja niz spawanie, bo zawsze mozna zdemontowac :]

 

Z tym spawaniem to żart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...