Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol , regulacja tylnych drzwi


Gość Lukaszew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich jako nowy na forum i świeży , szczęśliwy :) posiadacz Patrola GR Y61 3,0Di, zgodnie z obyczajem przejrzałem wszystkie tematy w poszukiwaniu odpowiedzi , ale ich nie znalazłem , więc proszę o podpowiedz .

 

 

Chciałbym wyregulować tylne drzwi , które są lekko obwieszone ( prawe ) i dwa nie mają po otwarciu 90stopni , zblokowania – nie wiem czy powinna takowa być .

 

Dwa nie pali się w moim Patrolu lampka ciśnienia oleju – czy jest to jakiś czujnik do wymiany ??? do kupienia np. na rynku wtórnym ?

Oleje i filtry były wymieniane , lampka nie zapalała się już przed wymianą .

 

Dziękuję za podpowiedzi Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich jako nowy na forum i świeży , szczęśliwy :) posiadacz Patrola GR Y61 3,0Di, zgodnie z obyczajem przejrzałem wszystkie tematy w poszukiwaniu odpowiedzi , ale ich nie znalazłem , więc proszę o podpowiedz .

 

 

Chciałbym wyregulować tylne drzwi , które są lekko obwieszone ( prawe ) i dwa nie mają po otwarciu 90stopni , zblokowania – nie wiem czy powinna takowa być .

 

Dwa nie pali się w moim Patrolu lampka ciśnienia oleju – czy jest to jakiś czujnik do wymiany ??? do kupienia np. na rynku wtórnym ?

Oleje i filtry były wymieniane , lampka nie zapalała się już przed wymianą .

 

Dziękuję za podpowiedzi Lukasz

 

A jak go kupowałeś to czy się paliła ? Może celowo ktoś, ją zgasił zeby coś ukryć przy sprzedaży. Asy od handlu samochodami są w stanie zrobić wszystko by sprzedać :thumbsdown:

Czujnk narazie bym odpuścił, sprawdził zaróweczkę, czy jest i czy nie spalona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kupiłem to od osoby prywatnej , jeździł 2 lata już w kraju i nie jest to handlarz

Byłem w serwisie na przeglądzie przed zakupem i stwierdzili tylko że nie pali się kontrolka .

 

NA razie wszystko jest ok. i mam kontakt z byłym właścicielem .

 

A czy wymiana żarówki to skomplikowana sprawa , czy dam sam radę ją wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kupiłem to od osoby prywatnej , jeździł 2 lata już w kraju i nie jest to handlarz

Byłem w serwisie na przeglądzie przed zakupem i stwierdzili tylko że nie pali się kontrolka .

 

NA razie wszystko jest ok. i mam kontakt z byłym właścicielem .

 

A czy wymiana żarówki to skomplikowana sprawa , czy dam sam radę ją wymienić ?

 

Dasz radę kilka śrubek i ........jedyny problem może być z dobraniem właściwej żaróweczki. Jak będziesz miał problem, szykaj led'a. Można był kiedyś kupić na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich jako nowy na forum i świeży , szczęśliwy :) posiadacz Patrola GR Y61 3,0Di, zgodnie z obyczajem przejrzałem wszystkie tematy w poszukiwaniu odpowiedzi , ale ich nie znalazłem , więc proszę o podpowiedz .

 

 

Chciałbym wyregulować tylne drzwi , które są lekko obwieszone ( prawe ) i dwa nie mają po otwarciu 90stopni , zblokowania – nie wiem czy powinna takowa być .

 

Dwa nie pali się w moim Patrolu lampka ciśnienia oleju – czy jest to jakiś czujnik do wymiany ??? do kupienia np. na rynku wtórnym ?

Oleje i filtry były wymieniane , lampka nie zapalała się już przed wymianą .

 

Dziękuję za podpowiedzi Lukasz

 

Te kilka śrubek to od spodu ? Jak do tego się dobrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...