Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Stukanie w tylnym moście


SFCTOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Przeleciałem forum w poszukiwaniach problemu ale objawy są całkiem inne niż wyczytałem . Na samym początku słyszałem wycie z tyłu pojazdu ale wiem że mam wydmuchaną tylną beczkę , wycie też mijało kiedy wysprzęgliłem i toczyła się Sarna luzem więc myślałem sobie tłumik. Jedyne co było wspólne z innym postem to to że auto na piątym biegu tak jakby dostawało drżączki. Po wyjeździe w dalszą trasę w czasie powrotu jadąc powoli i na luzie dało się słyszeć stukanie. Moja diagnoza krzyżak lub jakieś łożysko. Bo jak się rozpędzam to objawy znikają. Olej był wymieniany i ostatnio sprawdzany. Mam nadzieje że się ten dyfer nie rozleciał. Jak wy sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Potrzebna wizyta w warsztacie . Napiszę co się dzieje . Widziałem NV200 w Szczecinie , piękny lakier, mnie się podobał i lakier i auto. Mojej żonie nie.

 

Rozleciały się krzyżaki, wymieniłem cały wał i Sarna śmiga jak nowa. Wniosek taki że wszelakiego rodzaju drgania przenoszone na "budę" w tylnej części auta pochodzą z transmisji napędu. Bałem się że to most, ale most jest OK. Jak wymienię tylny tłumik będzie jak w fabrycznym stanie. Do następnej naprawy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...