Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Air Bag


zielarz29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie dziś przy powrocie do domu ni stąd ni z owąd zaczeła migać kontrolka Air Bag navce D40 z 2007.

Co może być przyczyną ?? I tak przez kolejne 40km miałem dyskoteke w wykonaniu tej kontrolki. Prosze o podpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam D40-ki ale w moim drugim aucie mam epizod z kontrolką airbagu i spowodowany jest zaśniedzeneim kostki od podłączenia napinaczy pasa pasażera.

Tak czy inaczej bez podpięcia pod kompa chyba raczej nie namierzysz źródła problemu, ale późniejsza naprawa powinna być banalna.

Może zacznij od sprawdzenia pod siedzeniami czy nie masz tam czasem jakiś rozłączonych kabelków, może akurat... (sam nie mam pojęcia czy w d40 w ogóle tam powinny być ?).

Pzdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuje za podpowiedz ale kostki są pospinane i w dobrym stanie narazie moój mechanik komputerowy wyjechał i powróci coś około 10 stycznia wtedy się zobaczy. Pozdrawiam i życzy Wszystkim Forumowiczom Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

 

Witam ponownie troche dłużej to trwało , ale wiadomo co jest z air bag-em.Wywaliło błąd B1120-czujnik satelity lewy. Po skasowaniu problem niesety nie znikł. Niestety pewnie wymiana.

Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było już nie raz pisane, a nawet była akcja serwisowa, czujniki zderzeniowe gniją - do wymiany.

 

Hmm, ja żadnego wezwania na akcję nie dostałem. To było w PL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...