Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spojler do Almery N15 Sedan


Gość Polak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

czy wiecie gdzie mozna dostac jakis fajny spojler do sedana n15?Wszedzie gdzie patrzylem sprzedaja tylko takie niziutkie waskie cos co ledwo sie trzyma na koncu bagaznika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem kiedys N15 z ładnym spojlerem, ale to chyba nie był przeznaczony do N15 bo nigdzie nie widziałem takiego do kupienia :/

 

 

jakbys cos znalazł to daj znać. tez szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

swego czasu szukalem tak jak ty zawziecie...

ale teraz z roznych powodow dalem sobie spokoj :wink:

niestety nie wiem

ale spytaj NISKI'ego WROCEK wiem ze teraz ma N15 w sedanie (moze akurat ma spojler) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

no ładnie to wygląda.tylko hmmmm, będziesz miał dwa stopy środkowe?

moze dałoby sie go jakos wymontowac i zalepic ładnie.

 

napisz co tam Ci ona odpisała, bo tez myslałem o takim do mojej N15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wariant zdecydowanie lepszy - tylko światło stop ... od razu trzeba by zalepić. Wydaje mi się też nieco za stromy w stronę szyby. Ale ciekawe jak wygląda po montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Istnieje możliwość zamówienia spoiler + stop za 139zł-JAK NA ZDJĘCIU"

 

czyli rozumiem ze bez stopu kosztuje 99zł.

 

narazie nie mam kasy, szczególnie ze tzreba to jeszcze pomalwoac, ale ciekawa propozycja na przyszłośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal mi:

 

Wersja ze stopem kosztuje 139zł

 

99zł bez stopu.

 

Zapraszam wiec do zapoznania sie i zachecam do zakupu.Informuje jeszcze ze moje spoilery na klape sa w kolorze szarym polakierowane podkladem.Ten czarny byl pokazowy i juz zostal sprzedany.

 

milego dnia zycze.

 

Moze sie ktos z was wypytac tego goscia czy ta wersja ze stopem moze byc bez stopu bo wyslalem mu kolejnego maila ktorego chyba mnie nie zrozumial i nie chce sie powtarzac? :D

 

PS. Odpisal mi tak

 

Nie naleze do nissan klub.Ale jesli wzieli byscie ze 3 sztuki to jestem wstanie odstapic te bez stopu za 90zł sztuka.

MYsle ze jest to super oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisal mi:

Moze sie ktos z was wypytac tego goscia czy ta wersja ze stopem moze byc bez stopu bo wyslalem mu kolejnego maila ktorego chyba mnie nie zrozumial i nie chce sie powtarzac? :D

z tego co ja rozumiem to ten wyższy spoiler ma dwie wersje - stop i bez stopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada fajnie.Jak go montowales?

 

Najpierw wywiercilem otwory w spojlerze, potem drżaca reka w klapie i zlapalem wszystko na 4 blacho-wkrety. Maznalem jeszcze wczesniej otworki zeby nie korodowaly i pod spojler w miejsca gdzie sie styka z klapa bagaznika podlozylem cienka gume. Innego sposobu zeby to zrobic nie znalem i nie znam do tej pory :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...