Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

K-11 nie odpala


Gość piotrmaja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrmaja

Witam wszystkich na forum . Nowy nabytek k-11 95 rok 1.0 16V odmówił posłuszeństwa . Wracając do domu nagle się zadławiła i nie chciała już palić , po 10 minutach odpaliła i po chwili znowu to samo . Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki są ok , pompa też chodzi . Świec jeszcze nie wykręcałem , kopułki też jeszcze nie ruszałem . Na chwile obecną odłączyłem akumulator . Na pierwszy rzut oka objawy jak by immo nie pozwalał odpalić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich na forum . Nowy nabytek k-11 95 rok 1.0 16V odmówił posłuszeństwa . Wracając do domu nagle się zadławiła i nie chciała już palić , po 10 minutach odpaliła i po chwili znowu to samo . Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki są ok , pompa też chodzi . Świec jeszcze nie wykręcałem , kopułki też jeszcze nie ruszałem . Na chwile obecną odłączyłem akumulator . Na pierwszy rzut oka objawy jak by immo nie pozwalał odpalić .

 

 

Stawiam na aparat zapłonowy już raz tak miałem i dziś stało mi się to samo, pisali koledzy na forum o tym jest to feler tych aparatów lubią siadać i nie lubią wilgoci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...