Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sterowanie radiem z kierownicy


em

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposób na waszych kierownicach działa przycisk zmiany kanału radiowego? Czy po przyciśnięciu "jojsicka" do góry stacja zmienia się na wyższą, czy na niższą?

U mnie po naciśnięciu przycisku do góry kanał zmienia się na niższy. Tak samo jest w przypadku gdy steruje muzyką z iphona. Jakieś to dla mnie nie logiczne ;) W navarze miałem te same "jojsicki" i działały tak jak powinny, czyli "jojstick" do góry, stacja do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób na waszych kierownicach działa przycisk zmiany kanału radiowego? Czy po przyciśnięciu "jojsicka" do góry stacja zmienia się na wyższą, czy na niższą?

U mnie po naciśnięciu przycisku do góry kanał zmienia się na niższy. Tak samo jest w przypadku gdy steruje muzyką z iphona. Jakieś to dla mnie nie logiczne ;) W navarze miałem te same "jojsicki" i działały tak jak powinny, czyli "jojstick" do góry, stacja do góry.

 

nie wiem czy dobrze myślę ale to może zmieni się z jojstickiem jak zmienisz ustawienie pokrętła tego po boku NC co jest, bo to się da ustawić, W opcji audio albo system ? Musisz popatrzeć albo jak sam będę przy aucie to odświeżę pamięć gdzie tą opcje widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to z kierownicą dobra, spróbuję ;)

A co do odwrócenia kierunku w radniu to niestety nie skutkuje. Owraca kierunek jedynie na pokrętłach od radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...