Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dane techniczne do nissana sereny


Gość jaca2206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jaca2206

Witam zwracam się z prośbą do użytkowników nissana sereny kupiłem samochód z silnikiem 1.6 lx ale nie posiadam żadnych danych technicznych tzn ile trzeba oleju, płynu itp co ile to wszystko sie wymienia

Może ktoś ma instrukcję po polsku albo po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Też byłbym wdzięczny za takie dane. Mam zamiar kupić ten samochód a niewiele o nim wiem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym wdzięczny za takie dane. Mam zamiar kupić ten samochód a niewiele o nim wiem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

a z jakim silnikiem ? jak miałbym doradzać to tylko 2,0 benzyna ewentualnie 2,3 diesel ,benzyne 1,6 Sobie podaruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym wdzięczny za takie dane. Mam zamiar kupić ten samochód a niewiele o nim wiem. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

a z jakim silnikiem ? jak miałbym doradzać to tylko 2,0 benzyna ewentualnie 2,3 diesel ,benzyne 1,6 Sobie podaruj

Właśnie 1,6. Czy dlatego że jest powolny? Ja nie potrzebuję się nim ścigać. Zależy mi na samochodzie z przynajmniej 6 miejscami do siedzenia i b.dużym bagażnikiem. Poza tym opłaty są tańsze. No i przede wszystkim ma gaz i to w podłodze a nie w bagażniku. No i jest jednym z tańszych vanów to ma dla mnie duże znaczenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ściganie,ale o to że ten silnik poprostu sie nie nadaje do tego samochodu zaoszczędzisz pare złotych na OC a i tak je stracisz na paliwo a frajda z jazdy :sad: lipa a na gazie jeszcze większa ,a propo bagażnika to przy sześciu osobach jak nie poutykasz toreb pomiedzy fotelami to zapomnij o tym żę sie pomieścisz, wiem coś o tym nie raz kombinowałem :mrgreen: cztery lata tym autem jeżdze

ale to jest tylko moja opinia kupisz co zechcesz :) a poza tym złego słowa niemoge powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie gorzej niż skoda felicia kombi z silnikiem 1,3 w 4 czy 5 osób i bagażem na pokładzie. To jest dopiero pomyłka. Jeździłem z 1,6 od golfa całkiem zapakowany i nie była to rewelacja, ale nie narzekałem. Spróbowałem kiedyś przejechać się tak zapakowany 1.3. To jest koszmar. Potrzebny mi duży bagażnik przy czterech osobach w samochodzie, więc bagażnika mi nie zabraknie. Często trzeba zabrać 6 czy 7 osób ale bez bagażu i trzeba brać 2 samochody. Co z tą instrukcją bądź danymi na jej temat. Możesz mi podesłać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek dobre i tyle. Dzięki.

 

[ Dodano: Sro 22 Mar, 2006 23:11 ]

Czyżby były 2 rodzaje nadwozi C23 i C23M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość forhend

ja mam serene 1.6 ,nie nazrekam ,bardzo żadko potzreba wiecej mocy niz ona oferuje (105 koni)wystarczy żeby sie bujnąc jezdiłem nią nawet 165 km/h a apali 14 litrów w miescie a 10 na trasie ,oczywiscie gazu,przy okazji chciałbym sie zapytac czy nie zna ktos symbolu zimeringu na kocu skrzyni biegów ?wczoraj mi poleciał i olej odpływa:)pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby były różne wersje 1,6. Moja serenka ma 97 koni. Jeśli chodzi o spalanie to mieszczę się w 11-11,5 l. w cyklu mieszanym gazu. Jednakże jeżdżąc nie więcej niż 100. Zauważyłem że powyżej tej prędkości zjada dużo więcej. Jeśli chodzi o simmering to popatrz w sklepach internetowych. Powinni podawać do jakich marek i modeli poszczególne simmeringi pasują. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość lukaszek438

witajcie czy ktos wie ile ten woz pali w dieselu 2.3 i jak z czesciami do niego

;)

 

[ Dodano: Sob 16 Lut, 2008 18:55 ]

witajcie mam pytanie jak z czesciami do nissana sereny 2.3 diesel i ile on pali prosze o rychla oddpowiedz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie czy ktos wie ile ten woz pali w dieselu 2.3 i jak z czesciami do niego

;)

 

[ Dodano: Sob 16 Lut, 2008 18:55 ]

witajcie mam pytanie jak z czesciami do nissana sereny 2.3 diesel i ile on pali prosze o rychla oddpowiedz ??

Trasa już od 7.5l średnio 8.5, 9l po dużym mieście w korku nawet 11l.Części ogólnie dostępne, ceny jak do innych, dużo używek na allegro.Nie psuje się polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z silnikiem 1,6 ale zdecydowanie 2.0 w diselku to za mało do bujania sie tym autem. Wczoraj testowałem mój wynalazek i silnik 2.0 w benzynie jest super śmiga sie jak dynamiczną osobówką a i bez problemów zamyka licznik i ciągnie dalej. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...