Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[k11] podstawka pod żarówkę (podświetlenie kokpitu) - gdzie kupić?


Gość bobikov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z znalezieniem podstawki pod żarówkę (podświetlenie prędkościomierza oraz lampki kontrolnej "mało paliwa w zbiorniku").

czy wie ktoś gdzie można kupić takie rzeczy? Szukałem w sklepach motoryzacyjnych oraz na allegro - niestety nie znalazłem. :(

post-39796-023135100 1293724105_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szroty lub sklepiki motoryzacyjne, z tego co widzę to dosyć typowy element. podobny element był kiedyś w Polonezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z znalezieniem podstawki pod żarówkę (podświetlenie prędkościomierza oraz lampki kontrolnej "mało paliwa w zbiorniku").

czy wie ktoś gdzie można kupić takie rzeczy? Szukałem w sklepach motoryzacyjnych oraz na allegro - niestety nie znalazłem. :(

To są typowe żarówki, ale tylko w rozumieniu Nissana. Ja dopasowałem większość stąd - http://www.autoledy.pl/search.php?search_query=neowedge&submit_search=Szukaj

Jedyny kłopot to polaryzacja (jak nie masz szczęścia to trzeba odwracać żarówkę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są typowe żarówki, ale tylko w rozumieniu Nissana. Ja dopasowałem większość stąd - http://www.autoledy.pl/search.php?search_query=neowedge&submit_search=Szukaj

Jedyny kłopot to polaryzacja (jak nie masz szczęścia to trzeba odwracać żarówkę...)

 

No żarówki są typowe tylko z podstawkami jest problem, na podanej przez Ciebie stronie podstawka jest troche inna ale może będzie pasować - dzieki.

U mnie na podstawce jest napisane Toshiba v-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żarówki są typowe tylko z podstawkami jest problem, na podanej przez Ciebie stronie podstawka jest troche inna ale może będzie pasować - dzieki.

U mnie na podstawce jest napisane Toshiba v-2.

Wiem. Na moich oryginałach też tak pisało - ale za ten napis chcieli wydrzeć zza portfela podszewki blisko 15 zeta od sztuki, a te neowedge pasują idealnie. Jest jeszcze ewentualność wyjąć żaróweczki z oprawek, ale te w sklepach motoryzacyjnych są ciut ciut za małe. Qmpel sprowadził mi z Anglii 2 używki - cóż, pasują, ale ileż zachodu... Polecam szrotowiska - czasem można znaleźć całkiem całkiem rozsądne cząstki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...