Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] 1.6 przerywa podczas jazdy nq lpg i benzynie


azzir

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam taki problem Serena 1.6 95r!

Podczas jazdy samochód przerywa tak jakby nie dostawał iskry albo paliwa ale jest tak na Lpg i na benzynie.Czasami też nie che od razu zapalić tylko trzeba trochę pokręcić. Nie wiem co jest, wymieniłem przewody wys, świece, może przez moment było dobrze i znowu to samo. Zastanawiam się czy nie trzeba może wyczyścić aparatu zapłonowego bo trochę się tam "poci"od strony wałka , ale nie wiem czy dam radę alb o to inna Przyczyna???? Proszę o pomoc.Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze ci powiedziec ze pod tym wzgledem nissan jest zlosliwy u mnie np wysypal sie przewod od czujnika polozenia przepustnicy i w trakcie jazdy szarpal jak diabli

z drugiej strony po jakims czasie zaczal spowrotem szarpac i co sie okazalo w nowej kopulce po 5 tys km wypalil sie wiegielek i tracil kontakt

wiec chlopie nic innego tylko szukac B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Trzeba będzie szukać chyba zacznę od aparatu zapłonowego.Może metodą prób i błędów do czegoś dojdę albo pojadę do serwisu na kompa ? sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się że przy wymianie kabli WN w mojej Sarnie wymieniłem też kopułkę i była ona już nadpalona. Była to kopułka Mitsubishi teraz jest chyba Bosch. Ale moje auto ostatnio więcej się pasie na parkingu niż jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

miałem to samo,wymieniłem pompę paliwa i jest o;k.pompa znajduje się za siedzeniem pasażera ,jak dźwi się rozsunie to trzeba zdj.dywanik.tam jest pokrywa pod nią jest pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, panowie, ten post jest z "31 grudzień 2010, 17:16", a dodatkowo koelga 2 powyżej już napisał "Wyczyściłem kopułkę i wszystko gra. Na elektrodach był nagar", więc ja sądzę, że gra gitara :ball: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...