Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przeciwmgielne czy dodatkowe swiatla (halogeny)- Nissan Sunny


Gość Bartek L.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek L.

Witam,

Na przeglądzie zakwestionowano mi , ze dodatkowe swiatla, ktore mam zamontowane sa zle podlaczone (u mnie jak na zalaczonym zdjeciu http://photos03.otomoto.pl/photos/original/C9/76/55/C9765502_1.jpg) .

Blad polega na tym, ze pala sie tylko przy światłach dlugich, a powinny byc wlaczone oddzielnie. Diagnosta twierdzi, ze sa to swiatla przeciwmglielne, ja natomiast twierdze, ze to sa to ekstra swaitla. 2 lata temu bylem na przegladzie w tym samym miejscu i diagnosta nie zakwestionowal mi tych swiatel, w tym roku cos mu nie pasuje....

Podlaczenie tych swiatel wyglada na fabryczne, nie mam dodatkowego klawisza do wlaczenia tych swiatel . Mam tylko do tylniego.

Czy moge je wymontowac, jesli diagnosta bedzie nieustepliwy?- te swiatla nie sa obowiazkowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sprawdź na szkle jaka jest litera, jak jest B to są to przednie światła przeciwmgielne i powinny być włączane oddzielnym przełącznikiem, możesz zdemontować jak będzie upierdliwy i po badaniu podłączyć, jeżeli powiesz, że sa to dodatkowe światła drogowe, a tych chyba może być 2 pary, to musiały by być na wysokości świateł drogowych nissmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...