Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przednie opony nierówno się ścierają


Gość AdaSch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co do twojego przewrazliwienia to cie pociesze ze ja tez tak myslalem dopoki ie dostalem malego clio do czasowej jazdy

on sie trzyma drogi jakby jechal po szynach

wiec to napewno nie przewrazliwienie

:?

 

to samo megę powiedzieć o żony mikrze k12. idzie jak po szynach. Mi swego czsu mocno ścągała almera na prawo przy przyspieszaniu ale chyba się przyzwyczaiłem albo już nie ściąga - jutro sprawdzę.

 

wg mne wszystko było idealnie jak była nowa. Ale podsumowując to już płaczę bo nissan oficjalnie zakończy produkcję almer w 2007 roku. Potem ma coś wejś zamiast almerki buu... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro
Jarroturro dzieki za sprostowanie. Czlowiek uczy sie przez czale zycie :oops:

 

Eee.........., no nie wiem co powiedzieć. Byłem dzisiaj u wulkanizatora i ten zaptany czy źle wyważone koła mogą być przyczyną "ściągania" samochodu - wykluczył taką ewentualność. Chociaż niekwestionował, że takie zjawisko może powodować z jakiś przyczyn opona (wada fabryczna, uszkodzenie). Nic już nie wiem :?. Dodam, że sam zakład to bardzo porządna firma z tradycjami.

Poprosiłem o sprawdzenie wyważenia (było właściwie O.K) i od razu o przełożenie przednich kół na tył i odwrotnie. Tak jak miałem wrażenie, że odrobinkę ściąga w prawo, tak teraz mam, że wszystko jest O.K, ale to wrażenia po jeździe na krótkim odcinku. Pożyjemy, zobaczymy jak to ktoś tam kiedyś mawiał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...