Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wachlowanie na niskich obrotach


husky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem Navki 2006r 2,5 dci 128kw od pół roku ale miesiąc temu zaczeły sie jakies dziwne akcje z autkiem. Raz na jakis czas potrafiło szarpnąc silnikem tak od sobie ale tylko na wolnych obrotach. Teraz juz jest to cały czas nawet potrafi zgasnąć. Po ruszeniu autko jezdzi normalnie (normalnie przyspiesza itd.) Byłem w serwisie NISSANA i usłyszałem że to rozrzad ale cos mi sie nie chce wierzyc. Nie jestem specem ale mysle ze moze to cos z cisnieniem paliwa. Czy ktos moze juz miał takie problemy albo wie od czego zaczac przy probie naprawy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elprezesso

Mam dokladnie ten sam problem Navara 2008 2,5 dci 125k przebiegu po odpaleniu na zimnym silniku obroty skacza i potrafi zgasnac a przy zmianie biegow z 2 na 3 przy 2000 obrotow szarpie, jak sie silnik rozgrzeje to juz jest ok. Auto po wszystkich wymianach (olej, filtr paliwa, powietrza). Dzwoniłem do serwisu powiedzieli ze prawdopodbnie czujnik na pompie wtryskowej, moze mial ktos podobny problem, bo w przyszlym tygodniu wybieram sie z nim na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czy zimny czy ciepły robi tak samo. Dzisiaj zabieram sie za rozebranie regulatora cisnienia paliwa zobaczymy moze tam siedzi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po diagnozie. Wychodzi kolego za Masz racje (dzięki). Wymienic jeszcze nie wymieniełem bo dopiero zamówiłem w serwisie ale wykręciłem, przedmuchałem i zamontowałem spowrotem. Nie chodzi idealnie ale o niebo lepiej, przynajmniej da sie jezdzic. Dla zainteresowanych w serwisie taki regulator (580zł), wymiana samemu 10min. :D Dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...