Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] lampy led tył


Gość mcrow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od niedawna posiadaczem almerki n16 2005, już od dawien dawna choruję na ładne światła :]. Co do przodu to nie narzekam, soczewki wyglądają ładnie, ale na tył wsadziłbym coś godniejszego, problem polega na tym że nie jestem w stanie znaleźć nic co by mnie interesowało. Może ktoś ma jakiś namiar ? albo jest w stanie coś takiego zrobić samemu ?

 

Tutaj przykładowe zdjęcie jak to wygląda w P 206

 

LDPE05.jpg

 

Ewentualnie to co mnie najbardziej interesuje to pomysł z Audi, normalnie zakochałem się w tym designie i proszę bez docinek ze moglem sobie kupić Audi ;)

 

audilight.jpg

 

 

a jakie są Wasze opinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ledami może być ciężko,według mnie tylko jakaś samoróba,sam sie tym zainteresowałem bo musze lampy wymienić ale tak jak piszesz nie wiele jest tego na rynku,podobają mi sie takie czarne ale tez w sprzedaży ich nie znalazłem,nawet na e-bay.

post-21720-0-91850400-1294431264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś znajdziesz to zapodaj, z miłą chęcią obejrzę. Kruca fuks, jak sie wkurzę to chyba sam będę musiał takie cos zrobić :\ youtube pelny jest filmików, tylko jak zawsze czasu i chęci nie ma ... :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,

Nawet w gównianej calibrze można zrobić ledy to w almerce tez sie da

w moim przypadku przeróbka na starych lampach jest nie możliwa bo mam oba klosze pęknięte i musze lampy wymienić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,

Nawet w gównianej calibrze można zrobić ledy to w almerce tez sie da, w moim przypadku przeróbka na starych lampach jest nie możliwa bo mam oba klosze pęknięte i musze lampy wymienić!

 

hmmmm jezeli masz oba do wymiany to mozna rzec cudownie , bedziesz sie mogl uczyc na starych lampach jak ladnie diody wlozyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie http://www.cardomain.com/ride/681446/2000-nissan-almera-westmeath-ie lampy są ogólno dostępne i nie są drogie ale mi sie nie podobają

 

A gdzie takie lampy można dostać i w jakich pieniądzach....?

 

Aaa.. Już znalazłem, tylko że do wersji brytyjskiej... Ciekawe czy są dostępne w wersji kontynentalnej...?!

Edytowane przez Darecki~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lampy do wersji kontynentalnej to raczej nie realne ale jak komuś nie przeszkadza wsteczny zamieniony z przeciwmgielnym to kwestia zamiany kabli w instalacji,natomiast te lexus chrome są nie ciekawe,ładniejsze te dymione jak pokazałem wyżej,ale te raczej nie do zdobycia,pozostaje przyciemnić je samemu!

CHROME LEXUS STYLE na ebay.pl http://cgi.ebay.pl/NISSAN-ALMERA-REAR-TAIL-LIGHTS-CHROME-LEXUS-STYLE-/110593950399?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19bfe9c2bf

Edytowane przez bossmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Takie lampy do wersji kontynentalnej to raczej nie realne ale jak komuś nie przeszkadza wsteczny zamieniony z przeciwmgielnym to kwestia zamiany kabli w instalacji(...)

 

Przeciwmgielne po prawej stronie będzie przeszkadzać policjantom, diagnostom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...