Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drzwi - automatyczne zamykanie


Gość nissanek456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nissanek456

mam pytanko czy kiedy wychodzicie z auta nie zamykajac drzwi zamykaja sie one po jakims czasie? a jesli u was tak jest to czy to mozna ustawic jakos np gdybym zappomnial zamknac samochod?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy kiedy wychodzicie z auta nie zamykajac drzwi zamykaja sie one po jakims czasie?

Z tego co wiem opcja taka działa jedynie w chwili kiedy auto jest zamknięte, następnie otworzysz je z pilota a nie otworzysz ręką na oścież żadnych drzwi. Po chyba 30 sekundach auto zamknie się ponownie.

O opcji ryglowania kiedy wysiadasz, zamykasz za sobą drzwiami i zapomnisz zamknąć je z pilota nigdzie w instrukcji nie doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy kiedy wychodzicie z auta nie zamykajac drzwi zamykaja sie one po jakims czasie? a jesli u was tak jest to czy to mozna ustawic jakos np gdybym zappomnial zamknac samochod?:D

 

 

 

 

oczywiście, że można wyjść z samochodu tak żeby drzwi się zamknęły (bez zamykania drzwi kluczykiem)... 

 

 

1. otwieramy drzwi kierowcy,

 

2. przyciskamy symbol kłódki na centralnym "pod" lewarkiem

 

3. zamykamy drzwi kierowcy - samochód zamknięty

 

Sęk w tym, że przed wyjściem, po otwarciu drzwi kierowcy musisz pamiętać o naciśnięciu kłódki.

 

Wtedy alarm chyba się nie uzbraja

 

Druga wersja jest poprzez alarm Cobra, tylko ta funkcja jest nieaktywna, trzeba ją aktywować. Niestety już nie napisali jak  :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chyba 30 sekundach auto zamknie się ponownie.

 

Automatyczne zamknięcie po przypadkowym otwarciu następuje po 2 minutach. Sprawdzone. Natomiast można przy otwartych drzwiach nacisnąć przycisk zamykania w kluczyku, a wtedy po zamknięciu drzwi zamki się zamkną a alarm uzbroi. Również sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne zamknięcie po przypadkowym otwarciu następuje po 2 minutach. Sprawdzone. Natomiast można przy otwartych drzwiach nacisnąć przycisk zamykania w kluczyku, a wtedy po zamknięciu drzwi zamki się zamkną a alarm uzbroi. Również sprawdzone.

 

Można jeszcze zamknąć kluczykiem od strony kierowcy (klasycznie), wtedy też alarm się nie uzbroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...