Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

"pikanie" przy włączeniu migacza


zorka5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Problem dotyczy TII 3.0.

Koledzy czy spotkał się ktoś z Was z problemem pikania przy włączeniu migacza (takie "pik", "pik" - tak ze 2 do 3 razy i cisza ) ?

Dźwięk pikania jest wg. mnie identyczny z tym jak pikanie przy wyłączeniu zapłonu, otworzeniu drzwi i pozostawionych włączonych światłach. Kiedyś sobie tak pikało z raz na miesiąc - teraz coraz częściej się to zdarza no i mnie irytuje troche :)

 

Pozdrawiam.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Problem dotyczy TII 3.0.

Koledzy czy spotkał się ktoś z Was z problemem pikania przy włączeniu migacza (takie "pik", "pik" - tak ze 2 do 3 razy i cisza ) ?

Dźwięk pikania jest wg. mnie identyczny z tym jak pikanie przy wyłączeniu zapłonu, otworzeniu drzwi i pozostawionych włączonych światłach. Kiedyś sobie tak pikało z raz na miesiąc - teraz coraz częściej się to zdarza no i mnie irytuje troche :)

 

Pozdrawiam.,

 

cześć

jak masz hak i gniazdo zobacz czy nie masz sniegu badz jakiegoś innego dziadostwa w gnieżdzie bo to objaw podłaczonej przyczepki ( jak masz podłaczona przyczepke sygnalizuje żebyś nie zapomniał )

 

pozdr.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...